تعمیر پرینتر شارپ SHARP

شارپ یکی از برندهای معتبر و با کیفیت در تولید پرینتر است. در صورتی که پرینتر شارپ شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، می توانید با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین‌های اداری شارپ در محل مشکلات را رفع کنید. در این بخش نیز قصد ما ارائه راهکارهایی مفید برای عیب یابی پرینتر شارپ است. یکی از اقدامات ضروری برای جلوگیری از خراب شدن پرینتر، این است که به طور مرتب آن را سرویس کنید. سرویس یک مرحله اساسی به منظور افزایش عمر پرینتر شماست. بنابراین از این مرحله غافل نشوید. نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ، شما را یاری می کنند، تا در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی مشکلات مربوط به پرینتر شارپ را برطرف کنید. به هر حال از آنجایی که از این وسیله استفاده گسترده ای می شود، نیاز است تا به طور مرتب سرویس و تعمیر شود. بنابراین در صورت بروز مشکل در آن، سعی کنید در اسرع وقت آن را عیب یابی کنید. ما در کنار شما هستیم تا به صورت کاملا تضمینی مشکلات پرینتر شما را رفع کنیم.

جهت دریافت خدمات تعمیرات پرینتر شارپ SHARP، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده، تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن تکنیسن به محل شما اعزام شود.

تعمیر پریینتر شارپ

ویژگی‌های نیو‌ تعمیر

الویت با تعمیر خدمات

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

تعمیر شارپ

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پرینتر شارپ SHARP

با استفاده از خدمات تعمیر پرینتر شارپ SHARP در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و نیازی نیست به دنبال تعمیرکار باشید تا پرینتر را به تعمیرگاه ببرید. از این رو مشکلاتی نظیر شکستگی، ضربه خوردن، خارج شدن قطعات و… برای پرینتر پیش نخواهد آمد و مبلغ تعمیر پرینتر در محل با توجه به نرخ مصوبه اعلام می‌گردد و هزینه‌ای بیشتر از هزینه استاندارد از مشتری دریافت نمی‌گردد. استفاده از قطعات اصلی پرینتر SHARP از ویژگی‌های نیو تعمیر است،

مرکز تخصصی پرینتر شارپ SHARP

مرکز تخصصی تعمیر چاپگر شارپ SHARP، پس از درخواست تعمیر از جانب شما، تعمیرکار را با ابزار و قطعات جانبی به محل شما اعزام می‌کند. بنابراین دیگر نیازی به خرید قطعات نیست. از این رو در وقت و زمان مشتریان عزیز صرفه جویی می‌شود. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، کیفیت کار ما را می‌رساند. جلب رضایت مشتری اولویت کار ماست. در بیش تر موارد تعمیرات جلوب چشمان مشتری انجام خواهد شد، اما در صورتی که نیاز به بررسی بیشتر باشد، با کسب اجازه از مشتری به دفتر ارسال می‌شود.

عیب یابی پرینتر شارپ

علت گیر کردن کاغذ در پرینتر شارپ چیست؟

 • یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در پرینتر ممکن است با آن برخورد کرده باشید، گیر کردن کاغذ در پرینتر شارپ است. یکی از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل قرار دادن ناصحیح کاغذ درون پرینتر است. بهتر است در انجام اینکار دقت داشته و برای پرینتر خود نیز از کاغذ با کیفیت استفاده کنید.
 • معمولا بیشترین دلیلی که سبب گیر کردن کاغذ در پرینتر می شود، این است که از کاغذهایی با کیفیت نامطلوب استفاده می شود.
 • در انتخاب تنظیمات پرینتر دقت کنید.
 • به طور مرتب پرینتر خود و اجزای درونی آن را تمیز کنید و اجازه تجمع گرد و غبار در این بخش را ندهید.
 • کاغذها را با دقت درون محفظه کاغذ قرار دهید. حتما آن ها را قبل از قرار دادن مرتب کنید.

حتما بخوانید: تعمیر و سرویس دستگاه کپی شارپ


علت چاپ خطوط افقی روی کاغذ پرینت شده چیست؟

 • دومین مشکل رایج در پرینتر شارپ، خطوط افقی روی کاغذ است. اصلی ترین علت بروز این مشکل، خراب شدن درام است. معمولا اگر درام شما دچار مشکل شود خطوط افقی یا عمودی روی کاغذ ظاهر می شود.
 • همچنین اگر روی شیشه اسکنر کثیف شده باشد، به احتمال زیاد با این مشکل مواجه خواهید شد. این مشکل معمولا با تمیز کردن مرتب شیشه رفع می شود.
 • حتما برای تعویض و یا تعمیر درام از یک فرد متبحر کمک بخواهید . در این زمینه تعمیرکاران نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ شما را راهنمایی می کنند.

علت کمرنگ شدن خطوط روی کاغذ چاپ شده در پرینتر چیست؟

 • گاهی ممکن است در حین کار با دستگاه متوجه شوید خطوط و اشکال چاپ شده کمرنگ هستند. در اینصورت ابتدا لازم است نور را به درستی تنظیم کنید.
 • در صورتی که مشکل از بخش نور دستگاه نباشد، لازم است کارتریج پرینتر بررسی شود. معمولا در این صورت نیاز است شارژ کارتریج انجام شود.

چرا پرینتر شارپ چاپ انجام نمی دهد؟

 • در صورتی که متوجه شدید پرینتر شارپ چاپ نمی کند، لازم است از سیستم بررسی کنید که دستگاه به درستی انتخاب شده است یا خیر.
 • برای اینکار وارد پنجره مربوط به پرینتر شده و نام پرینتر را بررسی کنید.
 • بررسی کنید پرینتر به برق متصل است یا خیر.
 • کابل پرینتر را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که سالم است.

علت چروک شدن کاغذ در پرینتر شارپ چیست؟

 • در صورتی که با خروج کاغذ، کاغذی چروک را مشاهده کردید، این مشکل معمولا مربوط به بخش فیوز پرینتر است. در اینصورت لازم است حتما یک تعمیرکار حرفه ای پرینتر شما را بررسی کند.
 • همچنین کاغذ را به درستی درون پرینتر قرار دهید.
 • اگر با بررسی موارد فوق مشکل رفع نشود، لازم است تعمیرکار به طور کامل پرینتر شما را ارزیابی کند.

حتما بخوانید: تعمیر و نگهداری پرینتر


علت سیاه شدن برگه در پرینتر شارپ چیست؟

 • برخی از مواقع ممکن است مشاهده کنید قسمتی از برگه شما و یا تمام آن سیاه شده است. این مسئله باید بررسی شود.
 • برای بررسی پرینتر خود می بایست کارتریج را بررسی کنید. اگر شارژ کارتریج توسط فردی نابلد انجام شده باشد، در اثر مملو شدن کارتریج از جوهر این مسئله رخ می دهد.
 • البته خراب شدن تونر کارتریج نیز در بروز این مشکل بی تاثیر نیست.
 • خراب شدن درام نیز در این مسئله دخیل است.

علت تغییر رنگ در پرینتر شارپ چیست؟

 • یکی دیگر از مشکلات رایج در پرینتر شارپ این است که متوجه می شوید خطوط خیلی تیره یا خیلی روشن هستند. در اینصورت که رنگ خطوط در تمام صفحه یکسان نیست، می بایست پرینتر خود را ریست کنید.
 • تنها راه حل این مشکل ریست کردن پرینتر است.
 • البته گاهی تنظیم نبودن میزان جوهر کارتریج و یا نامرغوب بودن آن در این مسئله دخیل هستند.

هزینه تعمیر پرینتر شارپ

معمولا هزینه تعمیر پرینتر شارپ به موارد مختلفی بستگی دارد. قسمتی که در پرینتر خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، وقتی که باید برای تعمیر آن در نظر گرفته شود، تعویض قطعات و… همگی در هزینه تعمیر دخیل هستند. بنابراین لازم است تعمیرکار پرینتر شما را مشاهده نموده و به طور احتمالی هزینه را به شما ابلاغ کند. لازم به ذکر است از طریق تماس با شماره‌های درج شده نیز می‌‌توانید اطلاعات کافی را دریاف کنید.

تعمیر و نصب پرینتر شارپ در محل

نیوتعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر پرینتر شارپ، کلیه مشکلات مربوط به این وسیله را در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد کرد. همچنین اگر نیازی به تعویض قطعات باشد، با قطعات اصلی آنها را جایگذاری کرده و به صورت تضمینی خدمات خود را ارائه می‌‌دهد.

کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر پرینتر شارپ، با ارائه گارانتی انجام گرفته و قیمت تعمیرات نیز طبق نرخ مصوبه است. بنابراین برای بهره مندی از خدمات اصولی و تضمینی در نمایندگی مجاز این پرینتر می‌‌توانید با ما تماس بگیرید.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست تعمیر و یا سرویس خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا به صورت تلفنی هماهنگ کنید.

مرحله دوم

کارشناسان ما با توجه به بروز مشکل دستگاه شما، هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد.

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت، تا زمان دقیق مراجعه به محل را اعلام کند.

مرحله چهارم

تعمیرکار دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر کرده و دستگاه را به شما تحویل خواهد داد.

سوالات متداول

چگونه و به چه صورت هزینه را پرداخت کنیم؟

بعد از تحویل دستگاه و تست آن توسط کارشناس هزینه را به کارشناس و یا حساب شرکت واریز نمایید، البته در صورتی که نیاز به قطعه‌ای باشد، نیاز به واریز حداقل ۵۰ درصد قطعه می‌باشد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی من وجود دارد؟

تمامی متخصصان این مجموعه با سابقه‌های زیاد ارائه خدمت می‌کنند،،و تجربه ارتباط با مشتری را دارند.

آیا امکان تهیه قطعه توسط خودمان وجود دارد؟

بله،شما می‌توانید قطعه را شخصا خریداری کنید،  اما شرکت هیچگونه تضمینی برای آن نخواهد داشت.

آیا کارشناس بدون هماهنگی به محل شما مراجعه می‌کند؟

خیر، ابتدا کارشناسان ما زمان تقریبی که را با شما هماهنگ خواهند کرد، و در صورت لزوم حداقل ۲۰ دقیقه قبل از رسیدن به محل، موظفند هماهنگی لازم را به عمل آوردند.

سرویس در محل انجام می‌گیرد؟

حدود ۹۰ درصد تعمیرات و یا خدمات در محل مشتری انجام خواهد گرفت، اما در مواقعی که دستگاه نیاز به بررسی بیشتر و یا تست با دستگاه‌های دیگر داشته باشد،کارشناس به مشتری رسیدی به عنوان امانت تحویل داده و پس از تعمیر دستگاه برای شنا ارسال خواهند کرد.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب به صورت کاملا رایگان بوده،و هیچ پولی بابت هزینه ماشین و .. از مشتری دریافت نمی‌گردد.

آمار نظر سنجی

مهارت کارشناسان
نحوه‌ای ارتباط با مشتریان
پروژه‌های سازمانی
رضایت خدمات تعمیر در محل مشتری
کاهش هزینه‌های مشتری با تعمیر، نه تعویض
رضایت ارتباط مشتریان با کارشناسان ما
عدم جایجایی دستگاه توسط مشتری
پشنهاد سرویس دوره‌ای پرینتر توسط مشتریان

نظرات مشتریان

پرینترم کامل خاموش شده بود، و با عیب یابی دقیق، بُرد پرینترما درست کردند.

حسین ربیعی

قطعه کاغذ کش پرینترم خراب شده بود، برام تعویض کردند.

رسول امیدی