تعمیر و سرویس پرینتر شارپ (SHARP) ⭐️

تعمیر پریینتر شارپ

 

تعمیرات انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان شارپ SHARP،به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

 

در محل خدمات-نیوتعمیر

نمایندگی تعمیرات شارپ اصفهان

شارپ یکی از برندهای معتبر و با کیفیت در تولید پرینتر است. در صورتی که پرینتر شارپ شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، می توانید با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین‌های اداری شارپ در محل مشکلات را رفع کنید. در این بخش نیز قصد ما ارائه راهکارهایی مفید برای عیب یابی پرینتر شارپ است. یکی از اقدامات ضروری برای جلوگیری از خراب شدن پرینتر، این است که به طور مرتب آن را سرویس کنید. سرویس یک مرحله اساسی به منظور افزایش عمر پرینتر شماست. بنابراین از این مرحله غافل نشوید. نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ، شما را یاری می کنند، تا در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی مشکلات مربوط به پرینتر شارپ را برطرف کنید. به هر حال از آنجایی که از این وسیله استفاده گسترده ای می شود، نیاز است تا به طور مرتب سرویس و تعمیر شود. بنابراین در صورت بروز مشکل در آن، سعی کنید در اسرع وقت آن را عیب یابی کنید. ما در کنار شما هستیم تا به صورت کاملا تضمینی مشکلات پرینتر شما را رفع کنیم.
با استفاده از خدمات تعمیر پرینتر شارپ SHARP در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و نیازی نیست به دنبال تعمیرکار باشید تا پرینتر را به تعمیرگاه ببرید. از این رو مشکلاتی نظیر شکستگی، ضربه خوردن، خارج شدن قطعات و… برای پرینتر پیش نخواهد آمد و مبلغ تعمیر پرینتر در محل با توجه به نرخ مصوبه اعلام می‌گردد و هزینه‌ای بیشتر از هزینه استاندارد از مشتری دریافت نمی‌گردد. استفاده از قطعات اصلی پرینتر SHARP از ویژگی‌های نیو تعمیر است،
مرکز تخصصی تعمیر چاپگر شارپ SHARP، پس از درخواست تعمیر از جانب شما، تعمیرکار را با ابزار و قطعات جانبی به محل شما اعزام می‌کند. بنابراین دیگر نیازی به خرید قطعات نیست. از این رو در وقت و زمان مشتریان عزیز صرفه جویی می‌شود. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، کیفیت کار ما را می‌رساند. جلب رضایت مشتری اولویت کار ماست. در بیش تر موارد تعمیرات جلوب چشمان مشتری انجام خواهد شد، اما در صورتی که نیاز به بررسی بیشتر باشد، با کسب اجازه از مشتری به دفتر ارسال می‌شود.

جهت مطالعه:  علت کمرنگ چاپ کردن پرینتر چیست؟!

عیب یابی پرینتر شارپ

علت گیر کردن کاغذ در پرینتر شارپ چیست؟

 • یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در پرینتر ممکن است با آن برخورد کرده باشید، گیر کردن کاغذ در پرینتر شارپ است. یکی از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل قرار دادن ناصحیح کاغذ درون پرینتر است. بهتر است در انجام اینکار دقت داشته و برای پرینتر خود نیز از کاغذ با کیفیت استفاده کنید.
 • معمولا بیشترین دلیلی که سبب گیر کردن کاغذ در پرینتر می شود، این است که از کاغذهایی با کیفیت نامطلوب استفاده می شود.
 • در انتخاب تنظیمات پرینتر دقت کنید.
 • به طور مرتب پرینتر خود و اجزای درونی آن را تمیز کنید و اجازه تجمع گرد و غبار در این بخش را ندهید.
 • کاغذها را با دقت درون محفظه کاغذ قرار دهید. حتما آن ها را قبل از قرار دادن مرتب کنید.

جهت مطالعه: تعمیر و سرویس دستگاه کپی شارپ

علت چاپ خطوط افقی روی کاغذ پرینت شده چیست؟

 • دومین مشکل رایج در پرینتر شارپ، خطوط افقی روی کاغذ است. اصلی ترین علت بروز این مشکل، خراب شدن درام است. معمولا اگر درام شما دچار مشکل شود خطوط افقی یا عمودی روی کاغذ ظاهر می شود.
 • همچنین اگر روی شیشه اسکنر کثیف شده باشد، به احتمال زیاد با این مشکل مواجه خواهید شد. این مشکل معمولا با تمیز کردن مرتب شیشه رفع می شود.
 • حتما برای تعویض و یا تعمیر درام از یک فرد متبحر کمک بخواهید . در این زمینه تعمیرکاران نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ شما را راهنمایی می کنند.

علت کمرنگ شدن خطوط روی کاغذ چاپ شده در پرینتر چیست؟

 • گاهی ممکن است در حین کار با دستگاه متوجه شوید خطوط و اشکال چاپ شده کمرنگ هستند. در اینصورت ابتدا لازم است نور را به درستی تنظیم کنید.
 • در صورتی که مشکل از بخش نور دستگاه نباشد، لازم است کارتریج پرینتر بررسی شود. معمولا در این صورت نیاز است شارژ کارتریج انجام شود.

چرا پرینتر شارپ چاپ انجام نمی دهد؟

 • در صورتی که متوجه شدید پرینتر شارپ چاپ نمی کند، لازم است از سیستم بررسی کنید که دستگاه به درستی انتخاب شده است یا خیر.
 • برای اینکار وارد پنجره مربوط به پرینتر شده و نام پرینتر را بررسی کنید.
 • بررسی کنید پرینتر به برق متصل است یا خیر.
 • کابل پرینتر را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که سالم است.

علت چروک شدن کاغذ در پرینتر شارپ چیست؟

 • در صورتی که با خروج کاغذ، کاغذی چروک را مشاهده کردید، این مشکل معمولا مربوط به بخش فیوز پرینتر است. در اینصورت لازم است حتما یک تعمیرکار حرفه ای پرینتر شما را بررسی کند.
 • همچنین کاغذ را به درستی درون پرینتر قرار دهید.
 • اگر با بررسی موارد فوق مشکل رفع نشود، لازم است تعمیرکار به طور کامل پرینتر شما را ارزیابی کند.

جهت مطالعه:  تعمیر و نگهداری پرینتر

علت سیاه شدن برگه در پرینتر شارپ چیست؟

 • برخی از مواقع ممکن است مشاهده کنید قسمتی از برگه شما و یا تمام آن سیاه شده است. این مسئله باید بررسی شود.
 • برای بررسی پرینتر خود می بایست کارتریج را بررسی کنید. اگر شارژ کارتریج توسط فردی نابلد انجام شده باشد، در اثر مملو شدن کارتریج از جوهر این مسئله رخ می دهد.
 • البته خراب شدن تونر کارتریج نیز در بروز این مشکل بی تاثیر نیست.
 • خراب شدن درام نیز در این مسئله دخیل است.

علت تغییر رنگ در پرینتر شارپ چیست؟

 • یکی دیگر از مشکلات رایج در پرینتر شارپ این است که متوجه می شوید خطوط خیلی تیره یا خیلی روشن هستند. در اینصورت که رنگ خطوط در تمام صفحه یکسان نیست، می بایست پرینتر خود را ریست کنید.
 • تنها راه حل این مشکل ریست کردن پرینتر است.
 • البته گاهی تنظیم نبودن میزان جوهر کارتریج و یا نامرغوب بودن آن در این مسئله دخیل هستند.

هزینه تعمیر پرینتر شارپ

معمولا هزینه تعمیر پرینتر شارپ به موارد مختلفی بستگی دارد. قسمتی که در پرینتر خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، وقتی که باید برای تعمیر آن در نظر گرفته شود، تعویض قطعات و… همگی در هزینه تعمیر دخیل هستند. بنابراین لازم است تعمیرکار پرینتر شما را مشاهده نموده و به طور احتمالی هزینه را به شما ابلاغ کند. لازم به ذکر است از طریق تماس با شماره‌های درج شده نیز می‌‌توانید اطلاعات کافی را دریاف کنید.

درخواست: جهت خرید کارتریج در اصفهان

تعمیر و نصب پرینتر شارپ در محل

نیوتعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر پرینتر شارپ، کلیه مشکلات مربوط به این وسیله را در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد کرد. همچنین اگر نیازی به تعویض قطعات باشد، با قطعات اصلی آنها را جایگذاری کرده و به صورت تضمینی خدمات خود را ارائه می‌‌دهد.

کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر پرینتر شارپ، با ارائه گارانتی انجام گرفته و قیمت تعمیرات نیز طبق نرخ مصوبه است. بنابراین برای بهره مندی از خدمات اصولی و تضمینی در نمایندگی مجاز این پرینتر می‌‌توانید با نیوتعمیر تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان
 

تعمیر برتدهای پرینتر:

تعمیر پرینتر سامسونگ اصفهان

تعمیر پرینتر شارپ اصفهان

تعمیر پرینتر hp اصفهان

تعمیر پرینتر لکسمارک اصفهان

تعمیر پرینتر برادر اصفهان

تعمیر پرینتر اپسون اصفهان

تعمبر پرینتر کانن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *