تعمیر و سرویس پرینتر لکسمارک (Lexmark) در اصفهان ⭐️

نمایندگی-تعمیر-پرینتر-لکس-مارک تهران

 

 

تعمیرات تخصصی پرینتر لکسمارک (LEXMARK) به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

 

 

خدمات-نیوتعمیر

تعمیر پرینتر لکسمارک (Lexmark)

نمایندگی تعمیر پرینتر لکسمارک، تیمی از تعمیرکاران متبحر و حرفه‌ای به منظور رفع مشکلات پرینتر شماست . این مجموعه با داشتن سابقه درخشان خود، به عنوان یکی از مراکز معتبر تعمیرات انواع پرینتر لکسمارک در اصفهان است . تعمیر پرینتر لکسمارک در مدل‌های متنوع، توسط نمایندگی انجام می‌گیرد . بنابراین در صورتی که پرینتر شما چاپ نمی‌کند، صفحات پرینت گرفته شده نصفه هستند، خطوط عمودی روی صفحات مشاهده می‌کنید، کاغذ در پرینتر مچاله می‌شود و.. . باید بگوئیم این مشکلات در تمامی پرینتر‌ها رخ داده و پس از مدتی کارکردن با پرینتر ممکن است با این مشکلات رو به رو شوید . اما نکته مهم بهره مندی از خدمات سرویس و تعمیر به موقع پرینتر برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بیشتر در آن است . از آنجایی که امروزه خرید یک پرینتر خوب نیازمند بودجه زیادیست بنابراین بهتر است به موقع آن را تعمیر کنید و با راه‌های صحیح نگهداری آشنا باشید . حال در این بخش قصد داریم در مورد تعمیرات پرینتر لکسمارک صحبت کنیم . با بیان مشکلات رایج آن شما را در زمینه عیب یابی پرینتر لکسمارک راهنمایی می‌کنیم.

جهت مطالعه: علت چاپ نشدن پرینتر در ویندوز ۷ و ۱۰

صرقه جویی در هزینه‌های آتی

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.[

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

با استفاده از خدمات تعمیر پرینتر LEXMARK در محل، تا میزان زیادی در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. نیوتعمیر مرکز تعمیرات تخصصی لکسمارک، به شما این امکان را می دهد تا با مناسب ترین هزینه کلیه مشکلات مربوط به پرینتر خود را رفع کنید. همچنین خدمات این مجموعه شامل گارانتی معتبر و ضمانت نامه است.انجام خدمات نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد.

مرکز تعمیرات پرینتر لکسمارک، از طریق ارائه خدمات تعمیر در محل، به شما این امکان را می دهد که تحت نظارت شما مشکلات به صورت تخصصی رفع گردد. همچنین در صورتی که قطعات پرینتر نیاز به تعویض داشته باشد، از قطعات اصلی و اورجینال جهت تعویض استفاده می گردد. برای دریافت خدمات تضمینی با ما همراه باشید.

عیب یابی پرینتر لکسمارک

علت روشن نشدن پرینتر لکسمارک چیست؟

• در صورتی که پرینتر شما روشن نمی‌شود، در قدم اول می‌بایست کابل‌های مرتبط با دستگاه را بررسی کنید . ممکن است مشکل ناشی از قطع شدن سیم‌ها بوده و یا کابل برق نداشته باشد .
• مشکل در پاور پرینتر نیز از دیگر دلایل است . پاور یکی از قطعات اصلی در روشن شدن پرینتر بوده و وظیفه برق رسانی صحیح به قطعات را بر عهده دارد . در صورتی که برق شما نوسان داشته باشد، پاور ممکن است آسیب دیده و بسوزد .
• بنابراین این مسئله منجر به روشن نشدن پرینتر می‌شود .
• پریز برق را نیز بررسی کرده و مطمئن شوید مشکل از این بخش نباشد .

علت چاپ نکردن پرینتر لکسمارک چیست؟

• چاپ نکردن پرینتر نیز یکی دیگر از مشکلات رایج در این وسیله است . این مشکل می‌تواند مربوط به درایور پرینتر باشد . بنابراین باید در اولین وهله درایور را بررسی کنید .
• درایور باید بررسی شود و مطمئن شوید آنلاین است .
• ممکن است به اشتباه گزینه استاپ در پرینتر را فعال کرده باشید . در اینصورت دستگاه قادر به پرینت گرفتن نیست . بنابراین می‌بایست آن را بررسی کرده و غیر فعال کنید .

جهت مطالعه: ۱۵ مشکل رایج در پرینترهای لیزری؟!

علت چروک شدن کاغذ در پرینتر لکسمارک چیست؟

• در هنگام قرار دادن کاغذ در دستگاه توجه لازم را داشته باشید . کاغذ‌ها را به طور مرتب در دستگاه قرار دهید . چسبیدن کاغذها به یکدیگر موجب می‌شود تا کاغذ درون پرینتر مچاله شود .
• همچنین در هنگام قرار دادن کاغذ درون پرینتر حتما آن را تکان دهید تا هوا میان کاغذ‌ها جریان پیدا کرده و به یکدیگر نچسبد . در غیر اینصورت کاغذ درون پرینتر گیر می‌کند .
• در صورتی که کاغذ درون پرینتر مچاله می‌شود، می‌بایست مسیر خروجی کاغذها را بررسی کنید . در بسیاری از مواقع در این مسیر شی یا کاغذ کوچکی گیر می‌کند . بنابراین موجب مچاله شدن می‌شود .

علت افتادن خطوط و یا نقطه روی کاغذ در پرینتر چیست؟

• بیشتر کاربران از افتادن نقطه و یا خطوطی روی کاغذ شکایت دارند . درام اصلی ترین دلیل بروز این مشکل است . در صورتی که بر روی درام خط و خش ایجاد شود، به راحتی می‌تواند منجر به بروز این مشکل شود .
• همچنین در صورتی که بر روی فوم رول نیز خط و خش ایجاد شود می‌تواند سبب چاپ خطوط اضافی روی کاغذ شود .

جهت مطالعه: علت کمرنگ چاپ کردن پرینتر

علت افتادن خطوط عمودی روی کاغذ پرینت گرفته شده چیست؟

• از رایج ترین مشکلات در میان پرینتر‌ها افتادن خطوط عمودی بر روی کاغذ است . این مشکل معمولا به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد . اصلی ترین دلیل آن نیز مربوط به کثیف شدن درام است .
• در صورتی که یونیت درام کثیف شده باشد، به راحتی منجر به افتادن خطوط عمودی روی کاغذ می‌شود.
• همچنین در صورتی که اسکنر دستگاه دچار مشکل شود، این مسئله رخ می‌دهد . اسکنر می‌بایست سرویس شود.
• تیغه بلید مورد دیگر است . این تیغه در واقع وظیفه تمیز کردن تونر را بر عهده دارد بنابراین در صورتی که دچار مشکل شه باشد، درام که تیغه روی آن قرار دارد آسیب دیده و در نتیجه خطوط روی کاغذ ایجاد می‌شود .
• درام یکی از قطعات اصلی در پرینتر بوده و در صورتی که به هر دلیلی دچار مشکل شود عملیات پرینتر را مختل می‌کند . بنابراین نیاز است به طور صحیح و اصولی از پرینتر خود مراقبت کنید . لازم به ذکر است در هنگام تمیز کردن پرینتر و درام هرگز از مایع شوینده استفاده نکنید . چرا که مایع شوینده برای دستگاه شما بسیار مضر است . بهتر است خودتان اقدام به عیب یابی درام نکرده و در صورت بروز کوچک ترین مشکل با یک تعمیرکار تماس بگیرید .

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی پرینتر لکسمارک

• در صورتی که از نمایندگی تعمیر پرینتر لکسمارک در اصفهان بهره مند شوید، به راحتی می‌توانید بدون جا به جایی پرینتر آن را عیب یابی کنید .
• تعمیرکاران این مجموعه به صورت کاملا مجهز در محل حضور پیدا کرده و مشکلات پرینتر شما را رفع خواهند کرد .
• خدمات به صورت تضمینی و با گارانتی معتبر صورت می‌پذیرد .
• در صورت نیاز به تعویض قطعات از قطعات اورجینال استفاده می‌گردد .

نمایندگی تعمیر پرینتر لکسمارک در محل

در مطالب فوق به طور خلاصه در مورد عیب یابی تعمیر مشکلات رایج پرینتر لکسمارک صحبت کردیم . در صورتی که برای پرینتر شما مشکلی رخ داده و یا قصد سرویس آن را دارید، می‌توانید با شماره درج شده تماس حاصل نموده و در محل از خدمات بهره مند شوید . جهت جلوگیری از خرابی‌های جبران ناپذیر به شما توصیه می‌کنیم حتما به طور مرتب از خدمات سرویس بهره مند شوید . همچنین در صورتی که سوالی در زمینه تعمیر و عیب یابی پرینتر دارید، از طریق تماس با ما از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شده و پاسخ سوالات را دریافت کنید .

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان
تعمیرات ماشین های اداری اصفهان

تعمیر برندهای دیگر پرینتر:

تعمیر پرینتر سامسونگ اصفهان

تعمیر پرینتر شارپ اصفهان

تعمیر پرینتر اچ پی در اصفهان

تعمیر پرینتر شارپ اصفهان

تعمیر پرینتر اپسون اصفهان

تعمیر پرینتر برادر اصفهان

تعمیر پرینتر کانن اصفهان

تعمیر فتوکپی زیراکس اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *