تعمیر پرینتر در محل اصفهان ⭐️[فوری در محل]

پرینتر اچ پی m127fn

 

 

تعمیرات انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان، در انواع برندهای مطرح از جمله اچ پی، سامسونگ، برادر، اپسون، شارپ به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

تعمیر پرینتر در اصفهان 

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش کار با پرینتر این دستگاه به یک دستگاه پرکاربرد و مفید تبدیل شده است. پرینتر در واقع یکی از تجهیزات جانبی در دنیای رایانه است که استفاده بسیار زیادی از آن می‌شود. پرینترها در انواع بسیار متفاوتی وجود داشته و هر یک ویژگی های خاص خود  و کاربردهای خود را دارند. هر کدام از انواع پرینتر برای کارهای خاصی مورد استفاده قرار گرفته و مزایا و معایب خود را دارند. اگر به طور حرفه‌ای با پرینتر سر و کار دارید و یا از آن به عنوان دستگاهی جانبی در منزل استفاده می‌کنید بهتر است بدانید کار با آن اندکی پیچیده بوده و باید به طور صحیح مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی می‌بایست از آن استفاده بهینه کرده تا با مشکل خاصی مواجه نشود. حال اگر پرینتر شما با مشکل خاصی مواجه شد باید چه کنید؟ در این مقاله می‌خواهیم در مورد مشکلات عمده در پرینتر و همچنین رفع مشکلات از طریق تعمیر پرینتر صحبت کنیم.

جهت مطالعه: علت کمرنگ چاپ کردن پرینتر چیست؟!

چگونه پرینتر را تعمیر کنیم؟

همان‌طور که در بالا گفته شده این دستگاه پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و در صورت مواجه با مشکل در این دستگاه باید سریعا آن را بررسی و برطرف نمایید. یک پرینتر با توجه به پیچیدگی خود می‌تواند با چندین مشکل مواجه شود که تعمیر آن نیز کار ساده‌ای نیست. از این رو در صورت مواجه با مشکل خاصی حتما از یک تعمیر کار که در این زمینه تخصص دارد بخواهید که به حل مشکل پرینتر شما بپردازد تا مشکل شما گسترده تر نشود. چرا که تعمیر پرینتر کار ساده ای نخواهد بود. همچنین انواعی از پرینترها ممکن است با دسته‌ای از مشکلات رو به رو شوند که ما در ادامه شما را با مشکلات عمده‌ای که می تواند پرینتر شما را تحت تاثیر قرار دهد صحبت خواهیم کرد. از مشکلات رایج در پرینتر می توان موارد زیر را نام برد:

چرا پرینتر کاغذ جمع می کند؟

از عمده‌ترین مشکلات مرتبط با پرینتر جمع شدن کاغذ توسط پرینتر است. جمع شدن کاغذ در پرینتر به دلایل زیادی اتفاق می‌افتد. یکی از اصلی‌ترین دلایل کثیف شدن پرینتر است. در این صورت به راحتی می‌توانید مشکل را برطرف نمایید البته لازم به ذکر است در صورتی که در این مورد مهارت ندارید خود مسئولیت این کار را به عهده نگیرید و از فرد متخصص کمک بگیرید. همچنین نامناسب بودن کاغذ و یا خراب شدن خط کش پرینتر نیز می‌تواند عامل این مشکل باشد که باید در این صورت یک تعمیر کار را جهت بازدید خبر کنید.

جهت مطالعه: آموزش کامل شارژ کارتریج جوهری

چرا پرینتر نوشته‌های کاغذ را کمرنگ چاپ می کند؟

این مشکل در بسیار از پرینترهای مکان‌های بزرگ که استفاده زیادی از پرینتر می‌کنند رخ می‌دهد. در این صورت سه عامل موجب وقوع چنین اتفاقی می‌شود که اولین آن‌ها تمام شدن تونر است. دلایل بعدی می‌توانند شامل عدم تنظیم گنجایش پرینت و یا چگالی چاپ پایین است. برای حل این مشکلات می‌بایست تنظیمات پرینتر چک شده و یا پرینتر باز شود. که از حیطه توانایی افراد غیر ماهر خارج بوده و باید فردی ماهر این مسئولیت را به عهده بگیرد.

دلیل قرار گیری نامنظم خطوط بر روی کاغذ چیست؟

اگر پرینتر شما خطور را صاف و نامنظم بر روی کاغذ ثبت نمی‌کند احتمالا مشکل از تونر است. اما اگر مشکل از fuser باشد می‌بایست پس از تشخیص تعمیر کار تعویض گردد. البته بهتر است تا حد امکان این قسمت تحت تعویض قرار نگیرد چرا که می‌تواند کارایی پرینتر شما را کاهش دهد. از این رو تا حد امکان آن را تعویض نکنید. این موضوع به دلیل مشکل در کارتر نیز می‌تواند اتفاق بیفتد که تشخیص این مورد که کدام قسمت آسیب دیده است بر عهده تعمیر کار است.

چرا پرینتر از سینی مورد نظر پرینت نمی‌گیرد؟

این مشکل مربوط به دو قسمت می‌شود که به علت بروز آسیب در یک قسمت خاص اتفاق می‌افتد. اشکال در تنظیم پرینتر می‌تواند عامل اصلی این مشکل باشد که از طریق تنظیمات مربوطه می‌توانید این مشکل را برطرف نمایید.

 

جهت مطالعه: علت چاپ نکردن پرینتر چیست؟!

چرا پرینتر به جای یک کاغذ تمام کاغذها را مورد استفاده قرار می‌دهد؟

این مشکل معمولا به علت فرسودگی پد پرینتر اتفاق می‌افتد. این قسمت وظیفه جدا کردن کاغذهای پرینتر را بر عهده دارد که هنگامی که مدت زمان زیادی از آن استفاده می‌شود معمولا فرسوده شده و نیاز به تعمیر دارد.البته یکی دیگر از علت‌هایی که ممکن است این اتفاق رخ دهد مرطوب بودن کاغذهاست که با تعویض آن ها مشکل رفع می‌شود.


تعمیر پرینتر در محل


برای راحتی و سهولت کار شما می توانید تنها با یک تماس از متخصصین ما بخواهید پرینتر شما را در محل تعمیر نمایند. با با تضمین کیفیت و هزینه مناسب پرینتر شما را در مدت زمان کمی تعمیر کرده و مشکل پرینتر را برطرف خواهیم کرد. تعمیر پرینتر در محل توسط متخصصین ما موجب صرفه جویی در هزینه و وقت شما خواهد شد. خدمات حرفه ای و پشتیبان عالی ما در زمینه تعمیر پرینتر در محل موجب اطمینان خاطر شما شده و نشان دهنده تعمیر حرفه ای پرینتر شماست.

می دانید که امروزه دستگاه‌های پرینتر بسیار گران شده و خرید آن نیاز به هزینه‌های زیادی دارد. از این رو حتما پرینتر خود را به طور صحیح نگهداری نمایید. با توجه به مطالب گفته شده در بالا ما ۵ مشکل اساسی در پرینتر را به شما معرفی کردیم. در صورتی که پرینتر شما با مشکلاتی غیر از موارد بالا رو به رو است حتما در اسرع وقت اقدام به تعمیر آن نمایید. این موضوع سبب می‌شود تا علاوه بر راحتی کار شما و آسودگی خاطر مشکل پرینتر شما به زودی برطرف شده و با مشکل خاص دیگری رو به رو نشوید. از طرفی به دلیل پیچیدگی ساختار هیچ گاه مشکلات اساسی را خود برطرف نکنید و از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

 

تعمیر-برندهای-پرینتر

برندهای پرینتر:

تعمیر پرینتر hp 

تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر پرینتر اپسون

تعمیر پرینتر برادر brother

تعمیر پرینتر لکسمارک