تعمیر و سرویس پرینتر اچ پی hp در اصفهان ⭐️

تعمیر پرینتر اچ پی hp

 

 

 

تعمیرات انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان اچ پی hp،به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان

تعمیرات تخصصی مربوط به پرینتر اچ پی را در محل و در کوتاه ترین زمان دریافت کنید. نیوتعمیر نمایندگی معتبر تعمیرات پرینتر برادر، با بهره مندی از تکنسین آموزش دیده و متبحر، به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به جا به جایی پرینتر آن را تعمیر کنید. در صورتی که پرینتر شما با مشکلاتی نظیر پرینت نگرفتن، کمرنگ بودن خطوط روی کاغذ، مچاله کردن کاغذ و… رو به رو است، همین حالا با بهره مندی از نمایندگی تعمیرات برادر مشکلات را رفع کنید. در این بخش به بررسی برخی از رایج ترین مشکلات این پرینتر می‌پردازیم. شما می‌توانید با بهره مندی از این توضیحات بسیاری از مشکلات را خودتان رفع نمائید. در غیر اینصورت اگر نتوانستید مشکل را رفع کنید نگران نباشید. برخی مشکلات نیازمند دانش و تخصص ویژه است. بنابراین به دست نمایندگی تمامی مشکلات را رفع کنید. با ما همراه باشید تا مشکلات پرینتر brother را رفع نمائید.

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

جهت مطالعه: ۱۵ مشکل رایج در پرینترهای لیزری؟!

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

با استفاده از خدمات تعمیر پرینتر hp  در محل، تا میزان زیادی در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. نیوتعمیر مرکز تعمیرات تخصصی اچ پی، به شما این امکان را می دهد تا با مناسب ترین هزینه کلیه مشکلات مربوط به پرینتر اچ پی خود را رفع کنید. همچنین خدمات این مجموعه شامل گارانتی معتبر و ضمانت نامه است.انجام خدمات نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد.

مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی، از طریق ارائه خدمات تعمیر در محل، به شما این امکان را می دهد که تحت نظارت شما مشکلات به صورت تخصصی رفع گردد. همچنین در صورتی که قطعات پرینتر نیاز به تعویض داشته باشد، از قطعات اصلی و اورجینال جهت تعویض استفاده می گردد. برای دریافت خدمات تضمینی با ما همراه باشید.

عیب یابی پرینتر اچ پی

علت بارگذاری نشدن کاغذ‌ها در پرینتر برادر چیست؟

•    یکی از مشکلات رایج در پرینتر برادر، بارگذاری نشدن کاغذ‌ها و نمایان شدن عبارت no paper روی آن است.
•    یکی از اصلی ترین علت هایی که منجر به بروز این خطا می‌شود، تاخوردگی و یا چروک شدن کاغذ‌ها است.
•    در نتیجه بروز این مشکل پرینتر عملیات بارگذاری را انجام نمی‌دهد.
•    از دیگر دلایل بروز این مشکل زیاد بودن کاغذها و نامنظم بودن آنها و همچنین اشتباهی قرار دادن آن‌ها در پرینتر است.
•    کثیف شدن غلطک نیز سبب بروز این مشکل می‌شود. بنابراین باید سعی کنید به طور مرتب این بخش را تمیز نمائید.

جهت مطالعه:  چاپ خطوط سیاه روی کاغذ توسط پرینتر

علت پرینت نگرفتن پرینتر اچ پی چیست؟

•    این مشکل از ساده ترین دلایل نشات گرفته و تخصصی می‌شوند. اصولا دلایلی که سبب بروز این مشکل می‌شود در قدم اول مربوط به کارتریج است. ممکن است کارتریج به درستی در جای خود نصب نشده باشد.
•    نصب نشدن  صحیح درایور پرینتر و یا فعال بودن گزینه use printer offline نیز از دیگر دلایل است.
•    بنابراین برای رفع این مشکل می‌بایست ابتدا از درست قرار گرفتن کارتریج در جای خود مطمئن شوید.
•    همچنین می‌بایست تنظیمات مربوط به نصب پرینتر در روی کامپیوتر را بررسی کنید.
•    درایور پرینتر را حذف کنید. آن را به طور مجدد نصب نمائید.
•    همچنین از قسمت کامپیوتر به کنترل پنل رفته و به بخش printers مراجعه کنید. مطمئن شوید گزینه گفته شده فعال نباشد.
•    برق پرینتر را بررسی کرده و از برق رسانی صحیح اطمینان حاصل نمائید.
•    در صورتی که با بررسی موارد فوق مشکل رفع نشود، می‌بایست از تعمیرکار کمک بخواهید.

علت به وجود آمدن خطوط عمودی بر روی صفحات چیست؟

•    این مشکل ممکن است در اثر آلودگی‌های روی نوار شیشه‌ای رخ دهد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم به طور مرتب این صفحه را تمیز کنید تا با چنین مشکلی رو به رو نشوید.
•    برای انجام این کار پرینتر را از برق خارج کنید.
•    کاور داکیومنت را بلند کرده و به وسیله یک پارچه مرطوب سطوح را به طور کامل تمیز نمائید.
•    معمولا این راهکار سبب رفع مشکل می‌شود. در غیر اینصورت می‌بایست از تعمیرکار کمک بخواهید.

جهت مطالعه: حذف ویندوز اضافه از روی سیستم

علت از کار افتادن پرینت شبکه یا اسکن شبکه چیست؟

•    این مشکل مربوط به تنظیمات فایروال در ویندوز کامپیوتر است. بنابراین برای رفع این مشکل می‌بایست این بخش از تنظیمات را بررسی کنید.
•    در بخش تنظیمات فایروال ویندوز می‌توانید پورت مورد استفاده در پرینتر را وارد کنید.
•    در صورتی که در این بخش از فایروال شخصی استفاده می‌کنید، می‌بایست با مراجعه به تنظیمات پیکربندی، فایروال ویندوز را تغییر دهید.
•    در صورتی که با انجام مراحل فوق همچنان مشکل ادامه دار باشد، می‌بایست با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را به صورت تخصصی رفع نماید.

تعویض کارتریج پرینتر اچ پی

پرینتر‌ها به طور کلی دو نوع هستند. شامل پرینتر‌های لیزری و جوهر افشان می‌شوند. پرینتر‌های لیزری به گونه‌ای طراحی شده اند که برای انتقال رنگ بر روی کاغذ، از پودری به نام تونر استفده می‌شود. در پرینتر‌های جوهر افشان نیز از جوهر. محفظه‌ای که برای نگهداری تونر یا جوهر است به نام کارتریج نامیده می‌شود. در واقع کارتریج پس از دریافت دستور چاپ، تونر و یا جوهر را بر روی کاغذ منتقل می‌کند. در صورتی که برای کارتریج مشکلی رخ دهد و یا نشتی پیدا کند، می‌بایست آن را تعویض نمائید. بهتر است کارتریج پس از اتمام تونر تعویض شود. اینکار یک امر تخصصی بوده و بهتر است خودتان اقدام به آن نکنید. این عملیات را به تعمیرکاران نمایندگی بسپارید.

هزینه تعمیرات پرینتر اچ پی چقدر است؟

هزینه تعمیر پرینتر برادر مستقیما به مدل پرینتر و مشکل ایجاد شده در آن بستگی دارد. در صورتی که پرینتر شما مشکل خاصی نداشته باشد معمولا هزینه سرویس و یا تعمیر کاهش پیدا می‌کند. اما در صورتی که آسیب دیدگی پرینتر بیشتر شود و مشکل را نادیده گرفته باشید، ممکن است هزینه افزایش پیدا کند. همچنین تعویض قطعات در پرینتر نیز بر هزینه می‌افزاید. بنابراین می‌بایست ابتدا تعمیرکار پرینتر شما را بررسی کرده و مشکل پرینتر را به طور دقیق ارزیابی کند سپس هزینه مشخص شود. در این خصوص برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس حاصل نمائید.

جهت مطالعه: چاپ نکردن پرینتر در ویندوز ۷ و ۱۰ “آموزش و عیب‌یابی”

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی پرینتر برادر

•    در صورتی که شما از خدمات نمایندگی بهره مند شوید، تمامی مشکلات به صورت تخصصی با ابزار‌های تخصصی عیب یابی می‌شود. همچنین خدمات در نمایندگی با ارائه گارانتی انجام می‌گیرد.
•    در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، از قطعات اصلی و اورجینال در این خصوص استفاده می‌شود.
•    تعمیرات در محل انجام می‌گیرد بنابراین نیازی به جا به جایی نبوده و در وقت صرفه جویی می‌گردد.
•    نرخ‌های تعیین شده برای تعمیر، طبق نرخ مصوبه است.

سرویس و تعمیر پرینتر اچ پی

نمایندگی تعمیرات پرینتر  ، به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر پرینتر برادر، با دارا بودن سابقه درخشان خود، خدمات خود را در زمینه تعمیرات انواع پرینتر‌های برادر ارائه خواهد داد. تمامی خدمات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با مناسب ترین هزینه در محل انجام می‌گیرد. تعمیرات تخصصی پرینتر خود را به ما بسپارید و مشکلات را در کوتاه ترین  زمان رفع کنید.

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان

دیگر برندهای تعمیر پرینتر:

تعمیر پرینتر سامسونگ اصفهان

تعمیر پرینتر شارپ اصفهان

تعمیر پرینتر hp اصفهان

تعمیر پرینتر لکسمارک اصفهان

تعمیر پرینتر برادر

تعمیر پرینتر اپسون

تعمیر پرینتر کانن اصفهان

2 دیدگاه در تعمیر و سرویس پرینتر اچ پی hp در اصفهان ⭐️

  1. فولاد صنعت says:

    یکی از پرینترهای مجموعه ما کاغذ را دو سه بار تلاش میکنه تا بکشه داخل و پرینت کنه علت چیه و میشه ما خودمون عیب را رفع کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *