تعمیر و سرویس پرینتر کانن (Canon) در اصفهان ⭐️

تعمیرات پرینتر کانن در اصفهان

 

تعمیرات انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان کانن (Canon)،به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

 

 

در محل خدمات-نیوتعمیر

تعمیرات تخصصی پرینتر کانن در مجموعه نیوتعمیر به صورت کاملا حرفه‌ای و توسط کارشناسانی حرفه‌ای انجام می‌شود . تعمیرکاران این مجموعه دوره‌های تخصصی را به صورت اصولی و مرتب دریافت کرده و با توجه به تکنولوژی روز اقدام به تعمیرات خواهند کرد . بنابراین در صورتی که پرینتر کانن شما دچار مشکل خاصی شده است به راحتی می‌توانید با بهره مندی از خدمات نیوتعمیر مشکلات را رفع کنید . تعمیرات انواع پرینتر کانن در تمامی مدل‌ها به دست تکنسین آموزش دیده در محل انجام می‌گیرد . از جمله مهم ترین مزایایی که با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر کانن در تهران دریافت می‌کنید می‌توان به ارائه خدمات در محل در سریع ترین زمان و تعمیرات با پائین ترین قیمت به صورت تضمینی با ارائه گارانتی معتبر اشاره نمود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید تا شما را در عیب یابی پرینتر کانن راهنمایی کنیم .

مشکلات رایج پرینتر کانن و عیب یابی آن

علت پرینت نگرفتن پرینتر کانن چیست؟

• در صورتی که پرینتر شما پیرینت نمی‌گیرد باید بدانید با رایج ترین مشکل در این پرینتر رو به رو شده اید . برای عیب یابی این مسئله می‌بایست از روشن بودن دستگاه مطمئن شوید .
• اتصالات مربوطه را بررسی نموده و مطمئن شوید کابل و سیم‌های اتصال سالم هستند و پرینتر از نظر برق رسانی مشکلی ندارد .
• در صورت بررسی موارد فوق و عدم رفع مشکل به سراغ حافظه پرینتر بروید . ممکن است حافظه پرینتر پر شده باشد .
• همچنین تنظیمات مربوطه را بررسی کنید .
• بهتر است برای رفع اصولی این مشکل از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بخواهید .

جهت مطالعه: علت چاپ نکردن پرینتر چیست؟!

علت کند شدن پرینتر کانن چیست؟

• از جمله مشکلات رایج دیگری که برای پرینتر رخ می‌دهد ، کند شدن پرینتر است . در اینصور می‌بایست تنظیمات پرینتر را بررسی کنید .
• احتمال دارد کیفیت چاپ در تنظیمات روی عدد بالایی تنظیم شده باشد . بنابراین این مسئله سبب می‌شود سرعت پرینتر پائین بیاید .
• به سراغ تنظیمات رفته و کیفیت چاپ را پائین بیاورید . حتی می‌توانید از حالت اقتصادی استفاده کنید.در اینصورت در مصرف کارتریج صرفه جویی می‌شود .

علت سفید پرینت گرفتن و یا کمرنگ چاپ شدن در پرینتر کانن چیست؟

• خروج کاغذ سفید از پرینتر و در واقع کمرنگ چاپ کردن پرینتر نیز از دیگر مشکلات رایج است . برای رفع این مسئله می‌بایست کارتریج و هد پرینتر را بررسی کنید . این مورد رایج ترین مسئله ایست که سبب بروز این مشکل می‌شود .
• در صورتی که مدت زمان زیادی از پرینتر خود استفاده نکنید نیز این مشکل رخ می‌دهد .
• احتمال دارد جوهر کارتریج خشک شده باشد . برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای بخواهید با استفاده از شارژ کارتریج مشکل را رفع نماید .
• همچنین به طور مرتب هد پرینتر را تمیز کنید . می‌توانید برای این کار از روش دستی نیز استفاده کنید.
هشدار پرینتر بدون کاغذ
• ممکن است این مشکل را در هر پرینتری مشاهده کنید. در صورتی که در پرینتر کانن با این ارور رو به رو شدید که به صورت ارور no paper است می بایست ابتدا پرینتر را خاموش کنید. آن را به طور کامل از برق خارج کنید.
• سینی کاغذ پرینتر را پیا کرده و آن را به طور کامل بررسی کنید. شاید اشیاء خارجی در آن گیر کرده باشد.
• قبل از قرار دادن کاغذ در سینی می بایست حتما این مسئله را بررسی کنید.
• همچنین از کاغذهای خوب و با کیفیت درون پرینتر استفاده نمائید. کاغذ ها را به طور مرتب درون پرینتر قرار دهید.

جهت مطالعه: ۱۵ مشکل رایج در پرینترهای لیزری؟

شارژ کارتریج پرینتر کانن

شارژ کارتریج پرینتر کانن را به صورت تخصصی در نمایندگی کانن انجام دهید . شارژ کارتریج یکی از مهم ترین مسائلیست که می‌بایست به صورت دقیق و تخصصی صورت گیرد . در تمامی پرینتر‌ها از جوهر و تونر استفاده می‌شود . این مواد که درون کارتریج نگهداری می‌شوند بنابراین می‌بایست به طور دقیق و مرتب شارژ شوند . از آنجایی که کارتریج نیز یکی از قطعات حساس در پرینتر است نیز باید در مواقع باز و بسته کردن این کار با دقت انجام شود . شاید تصور کنید شارژ کارتریج یک کار ساده است که خودتان از پس آن بر میایید . اما در صورتی که کارتریج آسیب ببیند می‌بایست هزینه زیادی برای تعمیر انجام دهید . برای جلوگیری از بروز این مشکل شارژ کارتریج پرینتر کانن رو توسط نمایندگی کانن در محل و به صورت تضمینی انجام دهید . حتما به طور مرتب از خدمات سرویس پرینتر کانن نیز بهره مند شوید تا مشکلی برای پرینتر شما رخ ندهد .

جهت مطالعه:دلیل چاپ خطوط سیاه بر روی کاغذ توسط پرینتر چیست؟!

هزینه تعمیر پرینتر کانن در محل

هزینه تعمیر پرینتر کانن مستقیما به ایراد موجود در دستگاه بستگی داردم . همچنین مدل پرینتر شما و سال ساخت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و در هزینه تعمیر دخیل است . همچنین شاید نیاز باشد که یکی از قطعات پرینتر تعویض شود در نتیجه هزینه مبنی بر تعمیر افزایش پیدا می‌کند . اما هزینه تعمیر پرینتر کانن در نمایندگی مجاز تعمیرات کانن ، طبق نرخ مصوبه بوده و با نازل ترین هزینه انجام می‌شود . باید مراقب باشید از هر تعمیرگاهی برای اینکار کمک نخواهید چرا که بسیارند تعمیرکارانی که دانش مربوطه را نداشته و یا در هنگام تعویض قطعات از قطعات اصلی استفاده نمی‌کنند . بنابراین حتما با نمایندگی در صورت بروز مشکل تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان

نمایندگی تعمیر پرینتر کانن در اصفهان

نیوتعمیر با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز و همچنین تعمیرکارانی مجرب ، تمامی مشکلات مربوط به پرینتر کانن را در محل رفع می‌نماید . در صورتی که پرینتر شما پرینت نمی‌گیرد ، کاغذ را مچاله می‌کند ، پرینت نصفه می‌گیرد ، خطوط افقی یا عمودی روی کاغذ دیده می‌شود ، کمرنگ پرینت می‌گیرد و.. . تمامی این مشکلات را در نمایندگی رفع کنید . اولویت اصلی مجموعه ما رضایت مشتری است .

خرید کارتریج 

دیگر برندهای شارژ کارتریج در اصفهان:
شارژ کارتریج پرینترهای اپسون    شارژ کارتریج پرینترهای hp       شارژ کارتریج پرینترهای سامسونگ
شارژ کارتریج پرینترهای شارپ  شارژ کارتریج پرینترهای برادر     شارژ کارتریج پرینترهای لکسمارک

14 دیدگاه در تعمیر و سرویس پرینتر کانن (Canon) در اصفهان ⭐️

 1. Sina says:

  پرینتر من کانن هست یه مدته کاغذ رو چروک می‌کنه علت این مشکل چیه؟؟ایا خودم میتونم رفعش کنم یا تعمیرکار؟

  • نیوتعمیر says:

   در ابتدا از نبودن رطوبت در کاغذ مطمئن شوید، در مرحله بعد چک کنید که کاغذ درست در جاکاغذی پرینتر قرار گرفته است، در صورتی که درست نشد، پیکاپ یا کاغذ کش باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

 2. کیارش says:

  پرینتر کانن من ارور ۵۲۰۰ میده چرا؟

  • نیوتعمیر says:

   ارور ۵۲۰۰ مربوط به پایین بودن جوهر پرینتر، بروز مشکل در کارتریج و یا کثیفی هد پرینتر از عوامل اصلی است.

 3. یزدانی says:

  پرینتر رنگی من رنگهاش بد میگیره – تازه خریدیم ۴ تا کاتریج نو را – ولی رنگهاش مثلا بجای آبی – قرمز میزنه و رنگش بد شده از وقتی نو کردیم

 4. علی says:

  سلام. ارور E736 مربوط به چی هست تووی کانن ۴ کاره مدل mf217w

  • نیوتعمیر says:

   سلام دوست عزیز. بُرد فرمتر پرینتر باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

 5. خسوسی says:

  سلام،،پرینتر کانن ۳۳۰۰ …. مدتیه کنار کاغذ مچاله میشه میاد بیرون یا کنار کاغذ کیفیت نداره. عیب از چیه و هزینه ش تعمیرش چقدره

  • نیوتعمیر says:

   سلام دوست عزیز
   مچاله یا چروک شدن کاغذ عوامل مختلفی داره،که بررسی کنید، از جمله کاغذ بدرستی در سینی پرینتر تنظیم نشده، دوم رطوبت در کاغذ یا ضعیف بودن ضخامت کاغذ که اینها را توسط خودتان باید چک باشه، موارد تخصصی ترش می تونه فرسوده شدن غلطک یا کاغذ کش است که بدرستی نمیتونه کاغذا به درون پرینتر بکشه.

 6. کلهر says:

  برد پرینتر من که خراب شده بود و بسیاری از جاها پیگیری کردم و نبود، که سه میلیون تومنم قیمتش بود، با هفتصد هزار تومن درستش کردند، خواستم تشکر خودمم از مجموعه شما انجام بدم

 7. محمدرسول says:

  سلام خسته نباشید پرینتر canono PIXMAiP4700 هم شارژمیکنید

  • مدیر says:

   سلام دوست عزیز. بله. ثبت درخواست کنید برای ۱۹ ام

 8. محمدرسول says:

  البته جوهرافشانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *