تعمیر و سرویس پرینتر سامسونگ در اصفهان (SAMSUNG) ⭐️

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل

 

تعمیرات انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان سامسونگ SAMSUNG،به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

 

در محل خدمات-نیوتعمیر

نمایندگی تعمیر ماشین‌های اداری سامسونگ اصفهان

آیا پرینتر سامسونگ شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد؟ آیا پرینتر شما خطوط عمودی روی کاغذ چاپ می‌‌کند؟ نیاز به شارژ کارتریج دارد؟ کاغذ را مچاله می‌‌کند؟ کلیه مشکلات پرینتر سامسونگ را با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر پرنیتر سامسونگ رفع کنید. نیوتعمیر، با بهره مندی از بهترین تکنسین تعمیرکار، در محل کلیه مشکلات پرینتر شما را رفع خواهد کرد. این مجموعه با داشتن سال‌ها سابقه درخشان و به عنوان تعمیرگاه مجاز پرینتر سامسونگ مشغول به فعالیت بوده و قادر است کلیه مشکلات پرینتر شما را رفع کند. در صورت مشاهده مشکل در پرینتر تنها کافیست با نمایندگی تماس حاصل نمائید. از آنجایی که این وسیله امروزه نقش مهمی در خانه و محل کار دارد، در صورت بروز مشکل، ممکن است نیمی از کارهای شما پیش نرود. بنابراین بهتر است اگر متوجه مشکلی در پرینتر خود شدید، سریعا در سدد رفع آن باشید. چرا که کهنه شده مشکل، می‌‌تواند هزینه‌ای بیشتر را شامل شود. با ما همراه باشید تا با تعمیر پرینتر سامسونگ آشنا شوید و به راحتی مشکلات آن را رفع کنید.

جهت مطالعه: علت چاپ نکردن پرینتر چیست؟!

تعمیر پرینتر در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

بهره‌مندی از خدمات تعمیر پرینتر سامسونگ در محل مزایای زیادی دارد. شما با بهره‌مندی از این خدمات به راحتی در محل و بدون نیاز به جا به جایی پرینتر مشکلات آن را رفع خواهید کرد. از طرفی با حضور تعمیرکار در محل دیگر نیازی به جا به جایی پرینتر و بروز مشکلات احتمالی در حین جا به جایی نیست. همچنین برخورداری از خدمات نمایندگی سبب می شود تا از گارانتی استفاده نموده و در صورت تعویض قطعات پرینتر سامسونگ از قطعات اصلی استفاده می‌شود.

نیوتعمیر به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات پرینتر سامسونگ، به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز به تعویض قطعات به راحتی از قطعات اورجینال برای تعویض استفاده کرده و همچنین با آسودگی خاطر پرینتر خود را به دست تعمیرکار بسپارید. چرا که تعمیرات زیر نظر شما انجام گرفته و با اعمال تخفیفات صورت می‌گیرد. بنابراین شما با هزینه‌ای مناسب پرینتر سالم تحویل می‌گیرید.

عیب یابی پرینتر سامسونگ

علت پرینت نگرفتن در پرینتر سامسونگ چیست؟

 • اگر با این مشکل مواجه شدید، ابتدا باید اتصال بین کامپیوتر و پرینتر را بررسی کنید. چک کنید که این اتصال به درستی برقرار شده است.
 • کابل پرینتر را بررسی کنید. شاید این بخش صدمه دیده باشد.
 • لازم است تنظیمات پورت بررسی شود. در کامپیوتر خود تنظیمات مربوط به پرینتر ویندوز را بررسی کنید. این مورد سبب می‌‌شود تا مطمئن شوید پرینتر به پورت متصل است یا خیر
 • از اصلی ترین دلایلی که سبب بروز این مشکل می‌‌شود، عدم تنظیمات صحیح پرینتر است. یکبار باید تنظیمات را بررسی کرده و درتس کنید.
 • درایور پرینتر را بررسی نموده و از نصب صحیح آن مطمئن شوید.
 • در صورتی که سینی خروجی پرینتر پر باشد، پرینتر پرینت نمی‌گیرد.

علت سیاه شدن صفحه پرینت گرفته شده چیست؟

 • اگر پرینتر سامسونگ شما با این مشکل مواجه شده است، لازم است ابتدا تنظیمات را بررسی کنید. ببینید آیا تنظیمات مطالق با کاغذ شما و به درستی صورت گرفته است یا خیر.
 • بنابراین مهم است که سایز کاغذ با سایز تنظیمات یکی بوده باشد.

 

درخواست:شارژ کارتریج پرینتر سامسونگ

 

علت درهم بودن متن چاپ شده چیست؟

 • برخی از مواقع ممکن است شما کاغذی پرینت بگیرید و مشاهده کنید خطوط درهم چاپ شده اند.
 • برای رفع این مشکل، ابتدا کابل چاپگر را بررسی کنید که شل نشده باشد.
 • درایور پرینتر را بررسی کنید. شاید به درستی انتخاب نشده است.
 • بهتر است برای رفع این مشکلات، یکبار پرینتر و ویندوز را ریست کنید. شاید مشکل از تنظیمات باشد.

علت سفید بودن صفحه چاپ شده چیست؟

 • یکی از رایج ترین مشکلات در پرینتر، سفید چاپ کردن است. اگر متوجه بروز این مشکل شدید، ابتدا لازم است کارتریج را بررسی کنید. احتمالا این بخش نیاز به شارژ مجدد دارد. برای شارژ کارتریج از خدمات نمایندگی بهره مند شوید.
 • خراب شدن کنترلر پرینتر و یا برد آن نیز در بروز چنین مشکلی دخیل هستند. بنابراین لازم است با تعمیرکار تماس بگیرید.
 • بهتر است تنظیمات را بررسی کرده و از صحیح بودن آنها مطمئن شوید.

علت ناتوانی پرینتر در پرینت از کاغذهای سایز متفاوت چیست؟

 • برخی از مواقع پرینتر نمی‌تواند از کاغذهایی با سایز خاص پرینت بگیرید.
 • این مشکل مستقیما به تنظیمات کامپیوتر مربوط است.
 • برای اینکار باید سایز کاغذ را با تنظیمات کامپیوتر هماهنگ کنید.
 • در قسمت printing preferences وارد بخش paper شوید. در این بخش گزینه custom را انتخاب نموده و سایز کاغذ را وارد نمائید. تا مشکل رفع شود.

علت اینکه پرینتر سامسونگ نصفه پرینت می‌‌گیرد چیست؟

 • از جمله مشکلات رایج نصفه پرینت گرفتن است. برای رفع این مشکل لازم است ابتدا کارتریج بررسی شود. در صورتی که جوهر کارتریج به میزان حداقلی خود رسیده و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد، معمولا این مشکل رخ می‌‌دهد. بنابراین لازم است کارتریج را شارژ کنید.
 • در صورتی که نوار پلمپ پاره شده باشد نیز این مشکل رخ می‌‌دهد. در اینصورت اتصال بین پرینتر با کارتریج برقرار نشده و این مشکل رخ می‌‌دهد.
 • در صورتی که موارد فوق علت اصلی نبود، لازم است مشکلات نرم افزاری را رفع کنید. برای رفع این مشکل به درایور پرینتر رفته و آن را بروز رسانی کنید. برخی از مواقع لازم است تنظیمات را به طور کامل ریست کنید.

جهت مطالعه: خرید کارتریج در اصفهان

هزینه تعمیر پرینتر سامسونگ

معمولا هزینه تعمیر پرینتر سامسونگ به موارد مختلفی بستگی دارد. قسمتی که در پرینتر خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، وقتی که باید برای تعمیر آن در نظر گرفته شود، تعویض قطعات و… همگی در هزینه تعمیر دخیل هستند. بنابراین لازم است تعمیرکار پرینتر شما را مشاهده نموده و به طور احتمالی هزینه را به شما ابلاغ کند. لازم به ذکر است از طریق تماس با شماره‌های درج شده نیز می‌‌توانید اطلاعات کافی را دریاف کنید.

تعمیر و نصب پرینتر سامسونگ در محل

نیوتعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر پرینتر سامسونگ، کلیه مشکلات مربوط به این وسیله را در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد کرد. همچنین اگر نیازی به تعویض قطعات باشد، با قطعات اصلی آنها را جایگذاری کرده و به صورت تضمینی خدمات خود را ارائه می‌‌دهد.

کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر پرینتر سامسونگ، با ارائه گارانتی انجام گرفته و قیمت تعمیرات نیز طبق نرخ مصوبه است. بنابراین برای بهره مندی از خدمات اصولی و تضمینی در نمایندگی مجاز این پرینتر می‌‌توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان

تعمیر برندهای دیگر پرینتر:

تعمیر پرینتر hp 

تعمیر پرینتر کانن

تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر پرینتر اپسون

تعمیر پرینتر برادر brother

تعمیر پرینتر لکسمارک

6 دیدگاه در تعمیر و سرویس پرینتر سامسونگ در اصفهان (SAMSUNG) ⭐️

 1. حاجیان says:

  با سلام. یه پرینتر لیزری سامسونگML دارم. چند ماه توی اتاق بوده و اکثرا زیر آفتاب. الان که پرینت کردم، خیلی بد کار میکرد. در صوزتی که بعد شارژ که انجان داده بودم زیاد باهاش کار نکرده بودم. حللا یاید دوباره شارژ بشه؟

  • نیوتعمیر says:

   سلام دوست عزیز: اول باید ببینید پرینتر سالمه و کاغذ را میکشه و خارج میکنه،اگر چاپ خرابه کارتریج یا تونر پرینتر در اثر نور آفتاب اون کیفیت لازم را از دست داده و باید به تعمیرکار مراجعه بشه تا کارتریج سرویس بشه و یا عوض کنید..

 2. هانی says:

  سلام پرینتر سامسونگ ۴۶۲۳ داریم که بعلت نوسان برق دیگه روشن نمیشه،، ایا بردش قابل تعمیر هستش

  • مدیر says:

   سلام دوست عزیز، یکی از دلایل می تونه باشه، برد پاور علت اصلی است، اما موارد دیگه هم باید توسط تعمیرکار بررسی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *