تعمیر پرینتر سامسونگ samsung

آیا پرینتر سامسونگ شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد؟ آیا پرینتر شما خطوط عمودی روی کاغذ چاپ می‌‌کند؟ نیاز به شارژ کارتریج دارد؟ کاغذ را مچاله می‌‌کند؟ کلیه مشکلات پرینتر سامسونگ را با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر پرنیتر سامسونگ رفع کنید. نیوتعمیر، با بهره مندی از بهترین تکنسین تعمیرکار، در محل کلیه مشکلات پرینتر شما را رفع خواهد کرد. این مجموعه با داشتن سال‌ها سابقه درخشان و به عنوان تعمیرگاه مجاز پرینتر سامسونگ مشغول به فعالیت بوده و قادر است کلیه مشکلات پرینتر شما را رفع کند. در صورت مشاهده مشکل در پرینتر تنها کافیست با نمایندگی تماس حاصل نمائید. از آنجایی که این وسیله امروزه نقش مهمی در خانه و محل کار دارد، در صورت بروز مشکل، ممکن است نیمی از کارهای شما پیش نرود. بنابراین بهتر است اگر متوجه مشکلی در پرینتر خود شدید، سریعا در سدد رفع آن باشید. چرا که کهنه شده مشکل، می‌‌تواند هزینه‌ای بیشتر را شامل شود. با ما همراه باشید تا با تعمیر پرینتر سامسونگ آشنا شوید و به راحتی مشکلات آن را رفع کنید.

جهت دریافت خدمات تعمیرات پرینتر سامسونگ Samsung، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده، تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن تکنسین به محل شما اعزام شود.

ویژگی‌های نیو‌ تعمیر

الویت با تعمیر خدمات

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

تعمیر لوازم اداری سامسونگ

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پرینتر samsung

بهره‌مندی از خدمات تعمیر پرینتر سامسونگ در محل مزایای زیادی دارد. شما با بهره‌مندی از این خدمات به راحتی در محل و بدون نیاز به جا به جایی پرینتر مشکلات آن را رفع خواهید کرد. از طرفی با حضور تعمیرکار در محل دیگر نیازی به جا به جایی پرینتر و بروز مشکلات احتمالی در حین جا به جایی نیست. همچنین برخورداری از خدمات نمایندگی سبب می شود تا از گارانتی استفاده نموده و در صورت تعویض قطعات پرینتر سامسونگ از قطعات اصلی استفاده می‌شود.

مرکز تخصصی پرینتر samsung

نیوتعمیر به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات پرینتر سامسونگ، به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز به تعویض قطعات به راحتی از قطعات اورجینال برای تعویض استفاده کرده و همچنین با آسودگی خاطر پرینتر خود را به دست تعمیرکار بسپارید. چرا که تعمیرات زیر نظر شما انجام گرفته و با اعمال تخفیفات صورت می‌گیرد. بنابراین شما با هزینه‌ای مناسب پرینتر سالم تحویل می‌گیرید.

مشکلات رایج پرینتر سامسونگ (Samsung)

عیب یابی پرینتر سامسونگ

علت پرینت نگرفتن در پرینتر سامسونگ چیست؟

 • اگر با این مشکل مواجه شدید، ابتدا باید اتصال بین کامپیوتر و پرینتر را بررسی کنید. چک کنید که این اتصال به درستی برقرار شده است.
 • کابل پرینتر را بررسی کنید. شاید این بخش صدمه دیده باشد.
 • لازم است تنظیمات پورت بررسی شود. در کامپیوتر خود تنظیمات مربوط به پرینتر ویندوز را بررسی کنید. این مورد سبب می‌‌شود تا مطمئن شوید پرینتر به پورت متصل است یا خیر
 • از اصلی ترین دلایلی که سبب بروز این مشکل می‌‌شود، عدم تنظیمات صحیح پرینتر است. یکبار باید تنظیمات را بررسی کرده و درتس کنید.
 • درایور پرینتر را بررسی نموده و از نصب صحیح آن مطمئن شوید.
 • در صورتی که سینی خروجی پرینتر پر باشد، پرینتر پرینت نمی‌گیرد.

علت سیاه شدن صفحه پرینت گرفته شده چیست؟

 • اگر پرینتر سامسونگ شما با این مشکل مواجه شده است، لازم است ابتدا تنظیمات را بررسی کنید. ببینید آیا تنظیمات مطالق با کاغذ شما و به درستی صورت گرفته است یا خیر.
 • بنابراین مهم است که سایز کاغذ با سایز تنظیمات یکی بوده باشد.

حتما بخوانید: شارژ کارتریج شارپ


علت درهم بودن متن چاپ شده چیست؟

 • برخی از مواقع ممکن است شما کاغذی پرینت بگیرید و مشاهده کنید خطوط درهم چاپ شده اند.
 • برای رفع این مشکل، ابتدا کابل چاپگر را بررسی کنید که شل نشده باشد.
 • درایور پرینتر را بررسی کنید. شاید به درستی انتخاب نشده است.
 • بهتر است برای رفع این مشکلات، یکبار پرینتر و ویندوز را ریست کنید. شاید مشکل از تنظیمات باشد.

علت سفید بودن صفحه چاپ شده چیست؟

 • یکی از رایج ترین مشکلات در پرینتر، سفید چاپ کردن است. اگر متوجه بروز این مشکل شدید، ابتدا لازم است کارتریج را بررسی کنید. احتمالا این بخش نیاز به شارژ مجدد دارد. برای شارژ کارتریج از خدمات نمایندگی بهره مند شوید.
 • خراب شدن کنترلر پرینتر و یا برد آن نیز در بروز چنین مشکلی دخیل هستند. بنابراین لازم است با تعمیرکار تماس بگیرید.
 • بهتر است تنظیمات را بررسی کرده و از صحیح بودن آنها مطمئن شوید.

علت ناتوانی پرینتر در پرینت از کاغذهای سایز متفاوت چیست؟

 • برخی از مواقع پرینتر نمی‌تواند از کاغذهایی با سایز خاص پرینت بگیرید.
 • این مشکل مستقیما به تنظیمات کامپیوتر مربوط است.
 • برای اینکار باید سایز کاغذ را با تنظیمات کامپیوتر هماهنگ کنید.
 • در قسمت printing preferences وارد بخش paper شوید. در این بخش گزینه custom را انتخاب نموده و سایز کاغذ را وارد نمائید. تا مشکل رفع شود.

علت اینکه پرینتر سامسونگ نصفه پرینت می‌‌گیرد چیست؟

 • از جمله مشکلات رایج نصفه پرینت گرفتن است. برای رفع این مشکل لازم است ابتدا کارتریج بررسی شود. در صورتی که جوهر کارتریج به میزان حداقلی خود رسیده و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد، معمولا این مشکل رخ می‌‌دهد. بنابراین لازم است کارتریج را شارژ کنید.
 • در صورتی که نوار پلمپ پاره شده باشد نیز این مشکل رخ می‌‌دهد. در اینصورت اتصال بین پرینتر با کارتریج برقرار نشده و این مشکل رخ می‌‌دهد.
 • در صورتی که موارد فوق علت اصلی نبود، لازم است مشکلات نرم افزاری را رفع کنید. برای رفع این مشکل به درایور پرینتر رفته و آن را بروز رسانی کنید. برخی از مواقع لازم است تنظیمات را به طور کامل ریست کنید.

شارژ کارتریج پرینتر سامسونگ

همانطور که پیش از این گفته شد، شارژ کارتریج بسیار مهم است. این مورد بهتر است توسط تعمیرکار انجام شود. چرا که کوچک ترین بی دقتی در انجام اینکار ممکن است هزینه‌های زیادی را روی دست شما بگذارد. این بخش در معرض آسیب دیدگی قرار داشته و باید با دانشی کامل شارژ  شود. برای شارژ کارتریج پرینتر سامسونگ در محل، تنها کافیست با نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ تماس گرفته و از خدمات تضمینی بهره مند شوید.

هزینه تعمیر پرینتر سامسونگ

معمولا هزینه تعمیر پرینتر سامسونگ به موارد مختلفی بستگی دارد. قسمتی که در پرینتر خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، وقتی که باید برای تعمیر آن در نظر گرفته شود، تعویض قطعات و… همگی در هزینه تعمیر دخیل هستند. بنابراین لازم است تعمیرکار پرینتر شما را مشاهده نموده و به طور احتمالی هزینه را به شما ابلاغ کند. لازم به ذکر است از طریق تماس با شماره‌های درج شده نیز می‌‌توانید اطلاعات کافی را دریاف کنید.

تعمیر و نصب پرینتر سامسونگ در محل

نیوتعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر پرینتر سامسونگ، کلیه مشکلات مربوط به این وسیله را در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد کرد. همچنین اگر نیازی به تعویض قطعات باشد، با قطعات اصلی آنها را جایگذاری کرده و به صورت تضمینی خدمات خود را ارائه می‌‌دهد.

کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر پرینتر سامسونگ، با ارائه گارانتی انجام گرفته و قیمت تعمیرات نیز طبق نرخ مصوبه است. بنابراین برای بهره مندی از خدمات اصولی و تضمینی در نمایندگی مجاز این پرینتر می‌‌توانید با ما تماس بگیرید.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست تعمیر و یا سرویس خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا به صورت تلفنی هماهنگ کنید.

مرحله دوم

کارشناسان ما با توجه به بروز مشکل دستگاه شما، هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد.

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت، تا زمان دقیق مراجعه به محل را اعلام کند.

مرحله چهارم

تعمیرکار دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر کرده و دستگاه را به شما تحویل خواهد داد.

سوالات متداول

چگونه و به چه صورت هزینه را پرداخت کنیم؟

بعد از تحویل دستگاه و تست آن توسط کارشناس هزینه را به کارشناس و یا حساب شرکت واریز نمایید، البته در صورتی که نیاز به قطعه‌ای باشد، نیاز به واریز حداقل ۵۰ درصد قطعه می‌باشد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی من وجود دارد؟

تمامی متخصصان این مجموعه با سابقه‌های زیاد ارائه خدمت می‌کنند،،و تجربه ارتباط با مشتری را دارند.

آیا امکان تهیه قطعه توسط خودمان وجود دارد؟

بله،شما می‌توانید قطعه را شخصا خریداری کنید،  اما شرکت هیچگونه تضمینی برای آن نخواهد داشت.

آیا کارشناس بدون هماهنگی به محل شما مراجعه می‌کند؟

خیر، ابتدا کارشناسان ما زمان تقریبی که را با شما هماهنگ خواهند کرد، و در صورت لزوم حداقل ۲۰ دقیقه قبل از رسیدن به محل، موظفند هماهنگی لازم را به عمل آوردند.

سرویس در محل انجام می‌گیرد؟

حدود ۹۰ درصد تعمیرات و یا خدمات در محل مشتری انجام خواهد گرفت، اما در مواقعی که دستگاه نیاز به بررسی بیشتر و یا تست با دستگاه‌های دیگر داشته باشد،کارشناس به مشتری رسیدی به عنوان امانت تحویل داده و پس از تعمیر دستگاه برای شنا ارسال خواهند کرد.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب به صورت کاملا رایگان بوده،و هیچ پولی بابت هزینه ماشین و .. از مشتری دریافت نمی‌گردد.

محدوده ارائه خدمات

در حال حاضر تعمیر خدمات در محل در شهر‌های زیر امکان پذیر است

۱- تعمیر پرینتر hp در اصفهان

۲-تعمیر پرینتر hp در شاهین شهر

۳- تعمیر پرینتر hp در شهر بهارستان اصفهان

۴-تعمیر پرینتر hp در نجف آباد اصفهان

و بزودی در شمال تهران

آمار نظر سنجی

مهارت کارشناسان
نحوه‌ای ارتباط با مشتریان
پروژه‌های سازمانی
رضایت خدمات تعمیر در محل مشتری
کاهش هزینه‌های مشتری با تعمیر، نه تعویض
رضایت ارتباط مشتریان با کارشناسان ما
عدم جایجایی دستگاه توسط مشتری
پشنهاد سرویس دوره‌ای پرینتر توسط مشتریان

هر گونه سوال داشته باشید، در کمترین زمان ممکن پاسخ داده میشود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *