تعمیرات ماشین های اداری سامسونگ samsung

جهت دریافت خدمات تعمیرات  سامسونگ (Samsung) کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده، تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن تکنیسن به محل شما اعزام شود.

توجه: نیو تعمیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ نیست، اما در قالب تعمیرگاه مجاز آماده خدمات است

ویژگی‌های نیو تعمیر

الویت با تعمیر خدمات

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

تعمیر لوازم اداری سامسونگ

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پرینتر سامسونگ ( Samsung )

• با استفاده از خدمات تعمیر در محل نیوتعمیر، دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی جهت جابجایی دستگاه نیست. به راحتی می‌توانید از طریق تماس با ما تعمیرکار را به محل ببرید.
• تعمیرکاران مجرب نیوتعمیر تعمیرات پرینتر اچ پی را نزد شما و با نظارت خودتان به انجام می‌رسانند.
• مرکز تخصصی تعمیر چاپگر اچ پی، تعمیرکار درخواست شده از جانب شما را با ابزار و قطعات جانبی اصلی به محل اعزام می‌کند. بنابراین دیگر نیازی به خرید قطعات نیست. از این رو در وقت و زمان مشتریان عزیز صرفه جویی می‌شود.
• استفاده از قطعات اصلی و اورجینال کیفیت کار ما را می‌رساند. جلب رضایت مشتری اولویت کار ماست.
• با استفاده از خدمات تعمیر در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و نیازی نیست به دنبال تعمیرکار باشید تا پرینتر را به تعمیرگاه ببرید. از این رو مشکلاتی نظیر شکستگی، ضربه خوردن، خارج شدن قطعات و… برای پرینتر پیش نخواهد آمد.

خدمات پس از فروش سامسونگ

• تمامی مراحل تعمیر پرینتر در محل پس از کسب اجازه و رضایت صاحب دستگاه انجام می‌گیرد.
• کارشناسان تعمیر پرینتر در محل علاوه بر تعمیر پرینتر، آموزش‌های مفید در مورد افزایش عمر دستگاه را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند.
• مبلغ تعمیر چاپگر در محل با توجه به نرخ مصوبه اعلام می‌گردد و هزینه‌ای بیشتر از هزینه استاندارد از مشتری دریافت نمی‌گردد.
• جهت بهره‌ مندی از خدمات تعمیر در محل توسط کارشناسان نیوتعمیر، می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمائید.

تعمیرات ماشین‌های اداری سامسونگ

در صورتی که هر یک از ماشین‌های اداری، از جمله پرینتر، اسکنر، دستگاه چهار کاره سامسونگ، فکس، دستگاه کپی و..  سامسونگ را دارید، و با بروز مشکل مواجه شدید، می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از خدمات تعمیر ما در محل برخوردار شوید.

در بعضی از مواقع مشتریان، نیاز به سرویس را برای دستگاه خود احساس می‌کنند، پیشنهاد ما نیز در این زمینه مخصوا برای دستگاه‌های پرکاربرد، از جمله دستگاه کپی، پرینتر که در بیشتر سازمان‌ها و یا حتی در مصارف خانگی، مورد استفاده زیاد هست، بایستی طی یک دوره حداقل ۶ ماهه، از خدمات سرویس، استفاده نمایید.

عموما با بروز چه مشکلاتی در دستگاه‌های سامسونگ روبرو می‌شویم؟

در هر بخش از دستگاه‌های سامسونگ که در زیر آمده است، سعی شده مشکلات رایج هر دستگاه به صورت کامل بیان گردد، تا در صورتی که مشکل شما حتی نیاز به حضور کارشناس ما نباشد، بتوانید مشکل دستگاه را برطرف نمایید

تعمیر ماشین های اداری در محل

تعمیرات ماشین‌های اداری سامسونگ (Samsung)

تعمیر سرور اچ پی hp

تعمیر مانیتور LCD سامسونگ

تعمیر تبلت اچ پی hp

تعمیر موبایل سامسونگ

چرا خدمات سامسونگ samsung در نیو تعمیر؟

سابقه بیش از ۱۲ سال در خدمات تعمیر

سابقه بیش از ۱۲ سال در خدمات تعمیر

کارشناسان با تجربه در دستگاه‌های مختلف

کارشناسان با تجربه در دستگاه‌های مختلف

تعمیرات در محل

تعمیرات در محل

تعمیر در کمترین زمان ممکن

تعمیر در کمترین زمان ممکن

گارانتی تعمیرات

گارانتی تعمیرات