تعمیرات لپ تاپ hp (اچ پی)

جهت دریافت خدمات نصب،تعمیر لپ تاپ hp، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده، تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن تکنیسن به محل شما اعزام شود.

ویژگی‌های نیو‌ تعمیر

الویت با تعمیر خدمات

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

تعمیر ماشین های اداری hp

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لپ تاپ hp

با استفاده از خدمات تعمیرات لپ تاپ hp ، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و نیازی نیست به دنبال تعمیرکار باشید تا دستگاه  لپ تاپ خودتان را تعمیر کنید. از این رو در صورتی که با بروز مشکلی نظیر خرابی نرم افزاری و سخت افزاری از جمله ، تعویض ال سی دی  لپ تاپ، خرابی کیبورد و… در لپ تاپ روبرو شدید، با کارشناسان ما در تماس باشید، تمام هزینه‌های تعمیرات به نرخ مصوبه اعلام می‌گردد و هزینه‌ای بیشتر از هزینه استاندارد از مشتری دریافت نمی‌گردد. استفاده از قطعات اصلی لپ تاپ hp از ویژگی‌های نیو تعمیر است،

مرکز تخصصی لپ تاپ hp

مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ اچ پی hp اچ پی، پس از درخواست از جانب شما، کارشناس را با ابزار و قطعات جانبی به محل شما اعزام می‌کند، از این رو در وقت و زمان مشتریان عزیز صرفه جویی می‌شود. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، کیفیت کار ما را می‌رساند. جلب رضایت مشتری اولویت کار ماست. با توجه به اینکه لپ تاپ (Laptop) اچ پی، به صورت متداول در مصارف خانگی استفاده می‌گردد، و  امنیت اطلاعات یکی از خواسته‌‌های اصلی مشتریان می‌باشد، نیو تعمیر در کمترین زمان ممکن و حفظ اطلاعات شما امیدوار است بتواند به بهترین شکل نیاز شما مشتریان عزیز را برآورده کند.

خدمات لپ تاپ hp ( اچ پی )

مشکلات نرم افزاری لپ تاپ  hp (اچ پی)

مشکلات نر افزری از جمله BOOT بوت نشدن سیستم عامل، نصب و یا ارتقا سیستم عامل ۷,۸ و ۱۰ به سفارش مشتری بر روی لپ تاپ شما انجام خواهد شد

در بعضی مواقع بوت شدن لپ تاپ شما با عدم شناسایی هاردیسک، مواجه می‌شود، که بنا به دلایلی تنضیمات Setup و یا سیستم عامل شما بروز مشکل مواجه شده است.

مشکلات سخت افزای لپ تاپ hp  (اچ پی)

از جمله مشکلات متداول سخت افزاری لپ تاپ hp، می‌توان به شکستی صفحع نمایش لپ تاپ، تعویض قاب لپ تاپ (بسته به مدل)، مشکلات و یا تعویض هارد دیسک، مشکلات , ارتقای RAM,  و یا مشکلات مربوط به گرافیک شما می‌باشد.

از جمله مشکلات در لپ‌‍ تاپ‌های  hp, مخصوصا سری‌های مدل g، داغ کردن بیش از حد لپ تاپ بوده که پس از مدتی لپ تاب خاموش می‌شود، و در صورتی که به موقع سرویس نشود، صدمات زیادی به لپ تاپ شما خواهد زد.

تعمیر لپ تاپ اچ پی

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست تعمیر و یا سرویس خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا به صورت تلفنی هماهنگ کنید.

مرحله دوم

کارشناسان ما با توجه به بروز مشکل دستگاه شما، هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد.

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت، تا زمان دقیق مراجعه به محل را اعلام کند.

مرحله چهارم

تعمیرکار دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر کرده و دستگاه را به شما تحویل خواهد داد.

سوالات متداول

چگونه و به چه صورت هزینه را پرداخت کنیم؟

بعد از تحویل دستگاه و تست آن توسط کارشناس هزینه را به کارشناس و یا حساب شرکت واریز نمایید، البته در صورتی که نیاز به قطعه‌ای باشد، نیاز به واریز حداقل ۵۰ درصد قطعه می‌باشد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی من وجود دارد؟

تمامی متخصصان این مجموعه با سابقه‌های زیاد ارائه خدمت می‌کنند،،و تجربه ارتباط با مشتری را دارند.

آیا امکان تهیه قطعه توسط خودمان وجود دارد؟

بله،شما می‌توانید قطعه را شخصا خریداری کنید،  اما شرکت هیچگونه تضمینی برای آن نخواهد داشت.

آیا کارشناس بدون هماهنگی به محل شما مراجعه می‌کند؟

خیر، ابتدا کارشناسان ما زمان تقریبی که را با شما هماهنگ خواهند کرد، و در صورت لزوم حداقل ۲۰ دقیقه قبل از رسیدن به محل، موظفند هماهنگی لازم را به عمل آوردند.

سرویس در محل انجام می‌گیرد؟

حدود ۹۰ درصد تعمیرات و یا خدمات در محل مشتری انجام خواهد گرفت، اما در مواقعی که دستگاه نیاز به بررسی بیشتر و یا تست با دستگاه‌های دیگر داشته باشد،کارشناس به مشتری رسیدی به عنوان امانت تحویل داده و پس از تعمیر دستگاه برای شنا ارسال خواهند کرد.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب به صورت کاملا رایگان بوده،و هیچ پولی بابت هزینه ماشین و .. از مشتری دریافت نمی‌گردد.

محدوده ارائه خدمات

در حال حاضر تعمیر خدمات در محل در شهر‌های زیر امکان پذیر است

۱- تعمیر دستگاه فکس hp در اصفهان

۲-تعمیر  دستگاه فکس hp در شاهین شهر

۳- تعمیر دستگاه فکس hp در شهر بهارستان اصفهان

۴- تعمیر دستگاه فکس hp در نجف آباد اصفهان

آمار نظر سنجی

مهارت کارشناسان
نحوه‌ای ارتباط با مشتریان
پروژه‌های سازمانی
رضایت خدمات تعمیر در محل مشتری
کاهش هزینه‌های مشتری با تعمیر، نه تعویض
رضایت ارتباط مشتریان با کارشناسان ما
عدم جایجایی دستگاه توسط مشتری
پشنهاد سرویس دوره‌ای توسط مشتریان

نظرات مشتریان

ال سی دی لپ تاپم شکسته بود، که خیلی سریع برام تعویض شد.

بهروز حاتمی

لپ تاپم کلا کند شده بود، که الان خیلی پر سرعت شده

احمد مظفری

لپ تاپم صدای زیادی می دادد و داغ می شد. که دیگه صادا نمیدهو زود هم داغ نمیشه

علیرضا فیوضی