تعمیر دستگاه کپی اچ پی hp در اصفهان ⭐️

دستگاه کپی hp

 

 

 

 تعمیر دستگاه کپی اچ پی ،به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

 

 

 

 

در محل خدمات-نیوتعمیر

 

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی از جمله خدماتی است که توسط نمایندگی تعمیرات اچ پی ارائه داده می‌شود. این مجموعه با بهره مندی از کادری مجرب و همچنین تجهیزاتی کامل، به صورت تضمینی تمامی خدمات مربوط به دستگاه کپی اچ پی را در محل ارائه می‌دهد. همچنین از آنجایی که اصولا علاوه بر منزل در شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی از این دستگاه استفاده می‌شود، ممکن است وقت کافی برای بردن دستگاه به تعمیرگاه را نداشته باشید.

از این رو نیوتعمیر مرکز تعمیر کپی و پرینتر‌های hp در محل ، به شما این امکان را می‌دهد تا در محل و بدون نیاز به جا به جایی دستگاه خود آن را تعمیر کنید. این کار را را در کوتاه ترین زمان انجام دهید. در اینصورت لازم است دستگاه را به تعمیرگاه برده و هزینه کنید. بلکه در شرکت و یا محل کار خود، دستگاه را تعمیر نمائید. اگر می‌خواهید به صورت اصولی دستگاه شما عیب یابی شده و یا همیشه سالم بماند، از خدمات سرویس دستگاه کپی و همچنین تعمیر آن به موقع بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا شما را در این زمینه یاری کنیم. این مجموعه به عنوان یکی از برترین نمایندگی تعمیر کپی و پرینتر‌های hp در تهران مشکلات را به صورت اصولی رفع می‌نماید.

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی و عیب یابی آن

علت مچاله کردن کاغذ در دستگاه کپی اچ پی چیست؟

 • این مشکل اصولا به دلایل مختلف رخ می‌دهد. مهم ترین علت بروز این مسئله دلایلی ساده مانند عدم استفاده از کاغذ مناسب است. همیشه بهترین کاغذ را درون دستگاه قرار دهید.
 • همچنین کاغذ‌ها را با دقت و به صورت جدا شده و صاف درون محفظه قرار دهید.
 • از مهم ترین دلایل بروز این مشکل نیز نقص در غلطک‌های خروجی است.
 • رطوبت در سینی کاغذ نیز از دیگر دلایل است.
 • بنابراین می‌بایست تعمیرکار سینی را بررسی نماید.

علت سیاه کپی گرفتن چیست؟

 • این مشکل معمولا به علت‌های مختلفی در دستگاه کپی رخ می‌دهد. یکی از اصلی ترین علل درست عمل نکردن پاک کن درام است.
 • معیوب بودن تونر کارتریج و یا پر شدن مخزن زائد تونر از جمله دیگر دلایل است.
 • به منظور عیب یابی و رفع این مشکل می‌بایست دستگاه کپی را باز کنید. در صورتی که تونر روی دستگاه ریخته باشد، می‌بایست آن را با دقت تمیز کرده و از یک تونر دیگر استفاده کنید.
 • بهتر است با هر بار شارژ کارتریج، از تونر با کیفیت استفاده نمائید.
 • در صورتی که موارد فوق علت بروز مشکل نباشد، باید درام تعویض گردد.

جهت مطالعه: تعمیر و نگهداری پرینتر

علت کپی نگرفتن دستگاه کپی اچ پی چیست؟

 • در صورت بروز این مشکل می‌بایست تنظیمات را بررسی کنید. که آیا تنظیمات با اسم دستگاه و مدل پرینتر شما یکی است یا خیر
 • همچنین ممکن است کابل‌های مرتبط و متصل کننده، معیوب شده و یا متصل نباشند. بنابراین باید کابل‌ها بررسی شود.
 • در غیر اینصورت با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را رفع نماید.

علت کپی نگرفتن دو طرفه در دستگاه کپی اچ پی چیست؟

 • در بسیاری از مواقع ممکن است با این مشکل رو به رو شوید که کپی دو طرفه گرفته نشود. در اینصورت باید تنظیمات را بررسی کنید.
 • تنظیم نبودن نوع کاغذ و یا مشکلات مربوط به سینی سبب بروز این مسئله می‌شود. به همین دلیل باید تنظیمات بررسی شود.

خدمات مربوط به تعمیر کپی اچ پی

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی اچ پی

اگر دستگاه کپی شما بی کیفیت چاپ می‌کند، اگر برگه‌ها سفید چاپ می‌شوند و یا مشکلاتی از این قبیل دارید، مشکل مربوط به فیوزینگ است. به همین دلیل این دو نشانه مهم ترین نشانه برای خراب بودن فیوزینگ است. در صورت بی کیفیت و یا کمرنگ چاپ شدن برگه یعنی فیوزینگ دستگاه دچار مشکل شده است. این قطعه وظیفه دارد بعد از اتمام کار درام زمانی که جوهر بر روی کاغذ منتقل شده است، شروع به کار کرده و با حرارت دادن جوهر، سبب هک شدن نوشته‌ها می‌شود. از این رو کاغذ خارج شده از دستگاه کمی گرم است. بنابراین در صورت بروز مشکل در این قطعه نوشته‌ها کمرنگ می‌شوند. به منظور عیب یابی و تعمیرات تخصصی این قطعه با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی در تماس باشید.

جهت مطالعه: مشکلات رایج در دستگاه فکس چیست؟

تعمیر درام دستگاه کپی اچ پی

از دیگر قطعات مهم در دستگاه کپی درام است. درام جوهر  را بر روی کاغذ منتقل می‌کند. درام با دریافت جوهر از کارتریج، آن را روی کاغذ منتقل می‌کند. بنابراین در صورتی که مشکلاتی اعم از سفید چاپ کردن کاغذ در دستگاه کپی رخ دهد، می‌توان نتیجه گرفت این بخش دچار مشکل شده است. از این رو با نمایندگی تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر بهره مند شوید.

تعمیر مین برد دستگاه کپی اچ پی

در صورتی که مین برد خراب باشد، اصولا دستگاه کپی شم روشن نمی شود، به طور ناگهانی خاموش می شود و مشکلاتی از این قبیل. بنابراین در صورتی که با این مشکلات رو به رو شدید، نشان دهنده خراب شدن مین برد است. این قطعه وظیفه دارد تا ارتباط را بین تمامی بخش های دستگاه برقرار کند. بنابراین در صورتی که خراب شود، اطلاعات و دستورها به درستی صادر نمی شود. به منظور رفع این مسئله و تعمیر مین برد با شماره های درج شده تماس بگیرید. از آنجایی که مین برد نیز یکی از قطعات اساسی در دستگاه کپی است بهتر است برای عیب یابی تنها از مراکز مجاز کمک بخواهید

هزینه تعمیر دستگاه کپی اچ پی در محل

به طور کلی به طور دقیق نمی‌‌توان هزینه تعمیر دستگاه کپی را گفت . در واقع برای پاسخ صحیح به این سوال تعمیرکار می‌بایست دستگاه شما را مشاهده نماید و مشخص شود دستگاه کپی شما چقدر آسیب دیده است و نیاز است چه خدماتی دریافت کنید . برخی از مشکلات در دستگاه شما با هزینه بسیار کم رفع می‌گردد . از این رو هزینه چندانی برای شما نخواهد داشت . اما برخی از مشکلات نیازمند زمان بیشتر و تجهیزاتی ویژه است . از این رو بیشتر خواهد شد . اما به طور کلی تمامی هزینه‌ها در مرکز تعمیر دستگاه کپی اچ پی توسط کارشناسان نیوتعمیر، طبق نرخ مصوبه اتحادیه است .

جهت مطالعه: تعمیر و نگهداری پرینتر

مزایای استفاده از خدمات تعمیر دستگاه کپی اچ پی در محل

 • در صورت بهره مندی از خدمات تعمیر دستگاه کپی اچ پی در اصفهان، شما می‌توانید در محل توسط بهترین کارشناسان و تعمیرکارانی خبره، تمامی مشکلات را برطرف کنید.
 • در صورت تماس و ثبت درخواست شما نیروی متخصص در سریع ترین زمان ممکن به منظور تعمیر دستگاه کپی اچ پی شما در محل حاضر شده و تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد.
 • به منظور اطمینان از کیفیت، دستگاه شما در محل تست می‌شود.
 • از دیگر مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر دستگاه کپی اچ پی، قیمتی مناسب و کیفیت بالای خدمات است. همچنین تمامی خدمات شامل ارائه گارانتی و ضمانت نامه معتبر است.

تعمیر و نصب دستگاه کپی اچ پی در محل

نیوتعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر دستگاه کپی اچ پی ، کلیه مشکلات مربوط به این وسیله را در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد کرد. همچنین اگر نیازی به تعویض قطعات باشد، با قطعات اصلی آنها را جایگذاری کرده و به صورت تضمینی خدمات خود را ارائه می‌‌دهد.

کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر دستگاه کپی اچ پی، با ارائه گارانتی انجام گرفته و قیمت تعمیرات نیز طبق نرخ مصوبه است. بنابراین برای بهره مندی از خدمات اصولی و تضمینی در نمایندگی مجاز دستگاه کپی اچ پی می‌‌توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات واحد تعمیرات دستگاه hp

تعمیر دستگاه ADF

عیب یابی و تعمیر قطعات معیوب دستگاه کپی

بررسی و عیب یابی دستگاه کاغذ کش دستگاه کپی

تعمیرات مین برد (Main Board) دستگاه کپی hp

شارژ کارتریج (شارژ پودر) دستگاه کپی hp

پر کردن تونر Toner

عیب بابی هرگونه اشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه

تعمیرات فیوزینگ دستگاه

سرویس دوره‌ای دستگاه

 

تعمیرات انواع دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی زیراکس در اصفهان

تعمیر دستگاه کپی توشیبا در اصفهان

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ در اصفهان

تعمیر دستگاه کپی شارپ در اصفهان

تعمیر دستگاه کپی ریکو در اصفهان