تعمیر دستگاه فتوکپی برند زیراکس (Xerox) در اصفهان ⭐️

تعمیر-دستگاه-فتوکپی-زیراکس-در-اصفهان

 

 

 

تعمیرات انواع دستگاه فتوکپی لیزری و جوهر افشان برند زیراکس xerox،به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین  یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. (تعمیر در محل)

 ثبت درخواست

 

 

 

 

در محل خدمات-نیوتعمیر

 

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس، طی سال‌ها تجربه درخشان خود و سرویس دهی به منظور تعمیرات، نصب و سرویس دستگاه فتوکپی زیراکس، قادر است دستگاه فتوکپی شما را به صورت کاملا تخصصی و در کوتاه ترین زمان رف نماید. می‌دانید که دستگاه فتوکپی سال هاست که در ادارات و سازمان های اداری نقش اساسی داشته و بسیاری از کارهای روزمره در ادارات توسط دستگاه های کپی صورت می‌گیرد. بنابراین در صورتی که برای این وسیله مشکلی رخ دهد، متاسفانه بخش عظیمی از کارهای یک ارگان نا تمام می‌ماند. بنابراین شیوه استفاده از دستگاه و طریقه نگهداری از آن بسیار مهم است. وقتی در یک اداره همه کارکنان با این دستگاه‌ها مشغول به کار و ثبت اسناد و دیگر مدارک هستند، بنابراین شما به عنوان یک مصرف کننده باید مطمئن شوید که دستگاه شما هیچ مشکلی ندارد. لذا کاربران دستگاه کپی زیراکس می‌توانند جهت تعمیرات تخصصی و سرویس دستگاه فتوکپی زیراکس با ما همراه بوده و با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نمایند. در این بخش شما را با طریقه بهره مندی از نمایندگی و همچنین مشکلات رایج در این وسیله آشنا خواهیم کرد.

تعمیرات دستگاه کپی زیراکس

چرا کاغذها در فتوکپی زیراکس گیر می‌کند؟

از جمله مشکلات رایج در این دستگاه کپی، مربوط به گیر کردن کاغذ در دستگاه است. در صورت بروز این مشکل تنها اقدامی که باید انجام دهید درآوردن کاغذ به آرامی از فتوکپی است. بهتر است از هرگونه اعمال اضافی و خشن جلوگیری شود. چرا که به راحتی می‌تواند آسیبات جدی به دستگاه وارد نماید. ممکن است در طی این فرآیند، تکه هایی کوچک از کاغذ درون دستگاه گیر کند. بهتر است به آرامی آنها را خارج کنید. برای رفع این مشکل می‌بایست کاغذ هایی با کیفیت درون فتوکپی زیراکس قرار داده و در حین قرار دادن حتما به  طور کامل کاغذ‌ها را جدا کنید تا بهم نچسبیده باشند. در صورت عدم رفع مشکل، می‌بایست لاستیک تغذیه و داخل دستگاه را توسط یک پارچه نرم تمیز کنید. در صورتی که مشکل همچنان پا برجا باشد می‌بایست با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

جهت مطالعه: تعمیر دستگاه کپی سامسونگ Samsung

علت چاپ شدن خطوط و یا نقاط اضافی در دستگاه فتوکپی زیراکس چیست؟

این مشکل معمولا به علت وجود گرد و خاک در روی شیشه اتفاق می‌افتد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم دستگاه فتوکپی خود را خاموش کرده و توسط یک دستمال  نرم به آرامی شیشه را تمیز کنید. حواستان باشد در هنگام پاک کردن خط روی شیشه نیفتد. برای اینکار می‌توانید از مقداری پاک کننده استفاده کنید. در صورتی که مشکل رفع نشود، می‌بایست با نمایندگی تعمیر و سرویس دستگاه کپی زیراکس تماس بگیرید.

علت چاپ شدن برگه های تیره و یا کمرنگ توسط دستگاه فتوکپی زیراکس چیست؟

معمولا تیره شدن کاغذ چاپ شده را می‌توانید توسط تنظیمات مربوط به کنترل چگالی برطرف نمائید. این تنظیمات می‌بایست توسط تعمیرکار اعمال شود. بنابراین در صورت بروز چنین مشکلی لازم است با نمایندگی تماس بگیرید. از طرفی در صورتی که چاپ کمرنگ تر از حد معمول است، می‌بایست تونر کارتریج بررسی شود. شاید لازم است شارژ کنید. تنظیمات مربوطه به روشنی و تیرگی کاغذ را در بخش فتوکپی بررسی نمائید.

جهت مطالعه: تعمیر و سرویس دستگاه کپی شارپ (SHARP)

علت چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی زیراکس چیست؟

اگر دستگاه کپی شما کاغذ را مچاله می‌کند، می‌بایست غلطک های تغذیه بررسی شود. معمولا در صورتی که این بخش قدیمی باشد، کاغذ مچاله می‌شود. برای رفع این مشکل باید با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا سینی‌ها را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کند.

هزینه تعمیر دستگاه کپی زیراکس چقدر است؟

یکی از اصلی ترین سوالات توسط افراد در هنگام تعمیر دستگاه کپی زیراکس اطلاع از هزینه آن است. اما باید بدانید هزینه تعمیر دستگاه کپی شما به عوامل متعددی بستگی دارد. تعمیرکار باید بررسی کند که میزان آسیب دستگاه شما چقدر است؟ مشکل به وجود آمده در کدام بخش بوده و آیا قطعه ای باید تعویض شود یا تعمیر؟ همچنین برخی از بخش های دستگاه به مدت زمان زیادی برای تعمیر نیاز دارد. بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه می‌بایست با تعمیرکار تماس حاصل نمائید. برای برآورد دقیق هزینه تعمیرکار باید دستگاه شما را دیده و بررسی نماید. تکنسین نیوتعمیر با کمترین هزینه به صورت کاملا تخصصی و تضمینی کلیه مشکلات مربوط به فتوکپی زیراکس را رفع می‌نماید.

مراحل تعمیر دستگاه فتوکپی زیراکس

اعزام تکنسین تعمیرات به محل، عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر و سرویس کلی پروسه تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس در محل توسط تکنسین نیوتعمیر است.

برآورد هزینه تعمیر دستگاه زیراکس

این قسمت مربوط به بررسی دستگاه فتوکپی شما توسط تعمیرکاران نیوتعمیر است. تعمیرکار دستگاه را مورد بررسی قرار داده و تشخیص می‌دهد مشکل کجاست و چقدر زمان برای تعمیر نیاز است. هزینه تعمیر دستگاه فتوکپی زیراکس با توجه به بخش مورد نظر و مدت زمانی که باید طی شما متفاوت است. تعمیرکار هزینه را به شما اعلام کرده و در صورت تمایل فرد اقدام به عیب یابی می‌کند.

جهت مطالعه: تعمیر دستگاه کپی ریکو (RICOH) در اصفهان *

پروسه تعمیرات دستگاه زیراکس

تعمیرکاران نیوتعمیر با رضایت شما اقدام به تعمیرات تخصصی و عیب یابی کامل دستگاه می‌نمایند. در این بخش تکنسین مجرب ما با تجهیزات کامل و رعایت کلیه پروتکل‌ها اقدام به عیب یابی دقیق دستگاه کرده و در صورت نیاز قطعات معیوب را با قطعات اصلی تعویض می‌کنند.

تست مجدد جهت اطمینان

پس از تمام شدن پروسه تعمیر دستگاه شما، تعمیرکار به منظور جلب رضایت و اطمینان شما مجددا دستگاه را تست می‌کند تا مطمئن شوید دستگاه سالم است.

تعمیر و نصب فتوکپی زیراکس در محل

نیوتعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر فتوکپی زیراکس، کلیه مشکلات مربوط به این وسیله را در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد کرد. همچنین اگر نیازی به تعویض قطعات باشد، با قطعات اصلی آنها را جایگذاری کرده و به صورت تضمینی خدمات خود را ارائه می‌‌دهد.

کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر فتوکپی زیراکس، با ارائه گارانتی انجام گرفته و قیمت تعمیرات نیز طبق نرخ مصوبه است. بنابراین برای بهره مندی از خدمات اصولی و تضمینی در نمایندگی مجاز این فتوکپی زیراکس می‌‌توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

 

2 دیدگاه در تعمیر دستگاه فتوکپی برند زیراکس (Xerox) در اصفهان ⭐️

  1. محمود says:

    سلام دستگاه کپی من یکی در میان سفید پرینت میگیره مشکل کجاست؟

    • نیوتعمیر says:

      سلام دوست عزیز. در صورتی که کلا سفید چاپ کنه کل میتونه از درام، کارتریج و… باشه، اما اینکه یکی در میان سفید چاپ میکنه، میتونه مشکل از تنظیمات نرم افزاری باشه که بهتره که توسط تکنسین، شناسایی و عیب یابی بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *