نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ (SHARP) ⭐️

 

 

تعمیر دستگاه کپی شارپ

 

 

 

 

 

تعمیرات انواع دستگاه فتوکپی لیزری و جوهر افشان برند شارپ به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین  یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. (تعمیر در محل)

در محل خدمات-نیوتعمیر

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ ، به عنوان مرکزی معتبر و با داشتن تکنسینی مجرب، به شما این اطمینان را می‌دهد که تمامی مشکلات دستگاهتان را در محل و بدون نیاز به جا به جایی رفع می‌کند. در نمایندگی مرکزی تعمیرات دستگاه کپی شارپ ، رعایت اصل مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان عزیز در راس کار قرار دارد. بنابراین شما می‌توانید با اطمینان خاطر از خدمات تضمینی ما به همراه ارائه گارانتی معتبر بهره مند شوید. در این بخش تلاش بر آن است که تعمیرات صفر تا صد دستگاه شما به صورت کاملا تخصصی صورت گیرد. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا بتوانیم در عرصه تعمیرات تخصصی فتوکپی شارپ  شما را یاری نمائیم.

خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ در نمایندگی

تعویض و تعمیر برد پاور دستگاه کپی برادر

متخصصین نیوتعمیر، به صورت تخصصی خدمات مربوط به تعمیر و یا تعویض برد پاور را به شما ارائه می‌دهند. برد پاور، بخش مهمی از دستگاه کپی است. این بخش مسئول ولتاژ بندی و تقسیم ولتاژ‌های دستگاه است. در واقع منبع انرژی دستگاه کپی برد پاور است. در صورتی که کوچک ترین مشکل در این بخش رخ دهد، سبب می‌شود تا انتقال و تقسیم انرژی در دستگاه به خوبی صورت نگیرد. از این رو سبب سوختن قطعات می‌شود. بروز اتصالی در درون دستگاه و یا روشن نشدن و مشکلاتی از این قبیل از جمله مسائلی است که در اثر مشکل در برد پاور رخ می‌دهد. با بهره مندی از خدمات نمایندگی شارپ می‌توانید این مسئله را رفع نمائید.

تعمیر مین برد کپی شارپ

یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه کپی، مین برد است. این قطعه مسئول برقراری ارتباط در میان تمامی قطعات است. همچنین مسئول پردازش اطلاعات این قطعه است. در واقع هنگامی که شما دستورات را وارد دستگاه کپی می‌کنید، بلافاصله به مین برد ارسال شده و این قطعه با توجه به اطلاعات مورد نظر، فرمان را ارسال می‌کند. از این رو در صورتی که مین برد دستگاه کپی خراب شده باشد، ارسال و دریافت اطلاعات در دستگاه کپی با مشکل رو به رو می‌شود. این قطعه حکم  مغز دستگاه را دارد. بنابراین در صورت بروز مشکل برای آن می‌بایست سریعا آن را تعمیر کنید.

جهت مطالعه: چاپ خطوط سیاه روی کاغذ توسط پرینتر

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی شارپ

اگر دستگاه کپی شما بی کیفیت چاپ می‌کند، اگر برگه‌ها سفید چاپ می‌شوند و یا مشکلاتی از این قبیل دارید، مشکل مربوط به فیوزینگ است. به همین دلیل این دو نشانه مهم ترین نشانه برای خراب بودن فیوزینگ است. در صورت بی کیفیت و یا کمرنگ چاپ شدن برگه یعنی فیوزینگ دستگاه دچار مشکل شده است. این قطعه وظیفه دارد بعد از اتمام کار درام زمانی که جوهر بر روی کاغذ منتقل شده است، شروع به کار کرده و با حرارت دادن جوهر، سبب هک شدن نوشته‌ها می‌شود. از این رو کاغذ خارج شده از دستگاه کمی گرم است. بنابراین در صورت بروز مشکل در این قطعه نوشته‌ها کمرنگ می‌شوند. به منظور عیب یابی و تعمیرات تخصصی این قطعه با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ  در تماس باشید.

تعویض بلید دستگاه کپی شارپ

از دیگر سرویس‌های ارائه داده شده توسط این مجموعه، تعمیرات و تعویض بلید دستگاه کپی است. این اقدام با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام گرفته و توسط خبره ترین کارشناسان صورت می‌پذیرد. توصیه می‌شود در هنگام تعویض بلید دستگاه کپی خود به منظور حفظ کیفیت چاپ بهتر است سیم شاررژ دستگاه کپی خود را عوض کنید. در این حیطه تعمیرکار پس از باز کردن قطعات ضمن رضایت مشتری می‌توان توسط یک پمپ باد تونر‌های احتمالی را بگیرید. در اینصورت تونرهای اضافی پاکسازی می‌شود. تشخیص معیوب بودن بلید تنها توسط تعمیرکاری متخصص قابل انجام است بنابراین برای تعویض و یا تعمیر بلید حتما از خدمات تخصصی بهره مند شوید.

مشکلات رایج دستگاه کپی شارپ

علت مچاله شدن کاغذ درون کپی چیست؟

 • مچاله شدن کاغذ، از دیگر مشکلات رایج در دستگاه کپی است. یکی از علل اصلی بروز این مشکل فرسوده شدن فید یا سینی کاغذکش است.
 • در صورتی که رول‌های هدایت کننده نیز از جایگاه اصلی خود خارج شوند، این مشکل ایجاد می‌شود.
 • مرطوب شدن فید دستگاه نیز سبب بروز این مشکل می‌شود.
 • به منظور رفع این مشکل می‌بایست فید تعویض شود.

علت چاپ خطوط اضافی روی برگه چیست؟

در حالت عادی برگه شما باید تنها نکات دریافت شده را چاپ کند. اگر روی آن خطوط عمودی یا افقی مشاهده کنید، نشان دهنده بروز مشکل در دستگاه کپی شما است. هنگام بروز این مشکل، ممکن است درام دستگاه شما مشکل داشته باشد، چرا که درام یکی از قطعات مهم در دستگاه کپی است که مسئول پاک کردن جوهر اضافی از روی سطوح و اطراف تونر است.

بنابراین در صورتی که این قطعه خراب باشد، بنابراین نقاط و یا خطوط اضافی روی برگه شما ایجاد می‌شود. به منظور عیب یابی این مسئله با شماره‌های درج شده تماس حاصل نمائید تا تعمیرکاران ما این مشکل را بررسی نمایند.

علت کمرنگ شدن کاغذ کپی شده چیست؟

از جمله رایج ترین مشکلاتی که برای دستگاه کپی شما ممکن است رخ دهد، کمرنگ شدن برگه‌های کپی شده است. به منظور رفع این مشکل در ساده ترین حالت ممکن، می‌بایست تنظیمات دستگاه کپی را با توجه به تنظیمات اولیه تنظیم نمائید. معمولا با اعمال تنظیمات نور این مشکل رفع می‌شود. اگر با انجام این مراحل مشکل رفع نشود، نشان دهنده ایراد داخلی است. ممکن است تونر کارتریج رو به اتمام باشد. بنابراین باید تونر را تعویض کنید. در صورت نیاز کارتریج نیز باید عوض شود. در صورتی که این مشکل باز هم برای دستگاه شما رخ دهد، می‌بایست با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

جهت مطالعه: حذف ویندوز اضافه از روی سیستم

علت کج شدن خطوط در برگه چاپ شده چیست؟

 • ممکن است در برخی مواقع کاغذهای چاپ شده کج چاپ شده باشند. در اینصورت شاید تصور کنید کاغذ را به درستی درون کشو قرار نداده اید.
 • برای بررسی این مشکل می‌بایست کاغذ‌ها را خارج کرده و یکبار به طور کامل آن‌ها را بررسی کنید.
 • ممکن است برخی از کاغذ‌ها کج قرار گرفته باشند و یا تا خورده باشد. بنابراین می‌بایست کاغذها را به طور مرتب درون کشو قرار دهید.
 • در صورتی که همچنان مشکل پابرجا باشد، بهتر است از یک کشوی دیگر برای گذاشتن کاغذ‌ها استفاده کنید.

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی فتوکپی شارپ

 • در صورتی که شما از خدمات نمایندگی بهره مند شوید، تمامی مشکلات به صورت تخصصی با ابزار‌های تخصصی عیب یابی می‌شود. همچنین خدمات در نمایندگی با ارائه گارانتی انجام می‌گیرد.
 • در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، از قطعات اصلی و اورجینال در این خصوص استفاده می‌شود.
 • تعمیرات در محل انجام می‌گیرد بنابراین نیازی به جا به جایی نبوده و در وقت صرفه جویی می‌گردد.
 • نرخ‌های تعیین شده برای تعمیر، طبق نرخ مصوبه است.

نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ  در تهران

نیوتعمیر با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز و همچنین تعمیرکارانی مجرب ، تمامی مشکلات مربوط به فتوکپی شارپ  را در محل رفع می‌نماید . در صورتی که فتوکپی شما پرینت نمی‌گیرد ، کاغذ را مچاله می‌کند ، پرینت نصفه می‌گیرد ، خطوط افقی یا عمودی روی کاغذ دیده می‌شود ، کمرنگ پرینت می‌گیرد و.. . تمامی این مشکلات را در نمایندگی رفع کنید . اولویت اصلی مجموعه ما رضایت مشتری است . تمامی خدمات این مجموعه طبق استانداردهای بین المللی و اصولی ارائه داده می‌شود .

خدمات تعمیر انواع دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی برادر

تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی