تعمیر ماشین های اداری شارپ

جهت دریافت خدمات تعمیرات  شارپ (SHARP) کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده، تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن تکنیسن به محل شما اعزام شود.

ویژگی‌های نیو تعمیر

الویت با تعمیر خدمات

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

تعمیر شارپ

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین های اداری ( SHARP )

• با استفاده از خدمات تعمیر در محل نیوتعمیر، دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی جهت جابجایی دستگاه نیست. به راحتی می‌توانید از طریق تماس با ما تعمیرکار را به محل ببرید.
• تعمیرکاران مجرب نیوتعمیر تعمیرات ماشین های اداری شارپ را نزد شما و با نظارت خودتان به انجام می‌رسانند.
• مرکز تخصصی تعمیر  ماشین های اداری شارپ SHARP، تعمیرکار درخواست شده از جانب شما را با ابزار و قطعات جانبی اصلی به محل اعزام می‌کند. بنابراین دیگر نیازی به خرید قطعات نیست. از این رو در وقت و زمان مشتریان عزیز صرفه جویی می‌شود.
• استفاده از قطعات اصلی و اورجینال کیفیت کار ما را می‌رساند. جلب رضایت مشتری اولویت کار ماست.
• با استفاده از خدمات تعمیر در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و نیازی نیست به دنبال تعمیرکار باشید تا دستگاه را به تعمیرگاه ببرید. از این رو مشکلاتی نظیر شکستگی، ضربه خوردن، خارج شدن قطعات و… برای دستگاه شما پیش نخواهد آمد.

خدمات پس از فروش شارپ

• تمامی مراحل تعمیرات در محل پس از کسب اجازه و رضایت صاحب دستگاه انجام می‌گیرد.
• کارشناسان تعمیر، در محل علاوه بر تعمیر، آموزش‌های مفید در مورد افزایش عمر دستگاه را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند.
• مبلغ تعمیر  محل با توجه به نرخ مصوبه اعلام می‌گردد و هزینه‌ای بیشتر از هزینه استاندارد از مشتری دریافت نمی‌گردد.
• جهت بهره‌ مندی از خدمات تعمیر در محل توسط کارشناسان نیوتعمیر، می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمائید.

تعمیرات ماشین‌های اداری شارپ SHARP

در صورتی که هر یک از ماشین‌های اداری، از جمله دستگاه کپی، پرینتر، فکس،و..  شارپ را دارید، و با بروز مشکل مواجه شدید، و یا نیاز به شارژ کارتریج می‌باشید، می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از خدمات تعمیر ما در محل برخوردار شوید.

برند شارپ در زمینه تولید دستگاه‌های کپی، حرف اول را نسبت به برندهای های دیگر می‌زند، از این رو استفاده ماشین های اداری این برند، به خصوص در ادارت و سازمان‌های بزرگ به وفور دیده می‌شود.

تعمیرات ماشین‌های اداری شارپ تنها توسط مهندسین متخصص در این زمینه انجام خواهد شد، از این رو تعمیرات این دستگاه‌ها را به دست افرادی که تخصص در این زمینه ندارند، ندهید، زیرا ممکن است صدمات بیشتری به دستگاه شما وارد نمایند.

تعمیر ماشین های اداری شارپ در اصفهان

در حال حاضر سرویس های خدمات تعمیرات، در تمام شهر اصفهان، بهارستان، شاهین شهر، خمینی شهر و نجف آباد می‌باشد، در صورتی که در یکی از شهرهای ذکر شده می‎باشید، با کارشناسان ما در بخش فنی در تماس باشید.

تعمیر دستگاه کپی

تعمیرات ماشین‌های اداری شارپ (SHARP)

چرا خدمات شارپ SHARP در نیو تعمیر؟

سابقه بیش از ۱۲ سال در خدمات تعمیر

سابقه بیش از ۱۲ سال در خدمات تعمیر

کارشناسان با تجربه در دستگاه‌های مختلف

کارشناسان با تجربه در دستگاه‌های مختلف

تعمیرات در محل

تعمیرات در محل

تعمیر در کمترین زمان ممکن

تعمیر در کمترین زمان ممکن

گارانتی تعمیرات

گارانتی تعمیرات