تعمیر دستگاه کپی ریکو (RICOH) در اصفهان *

نمایندگی-تعمیرات-فتوکپی-ریکو

 

 

 

 

 

تعمیرات انواع دستگاه فتوکپی لیزری و جوهر افشان برند ریکو RICOH، به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین  یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. (تعمیر در محل)

 ثبت درخواست

 

 

 

 

در محل خدمات-نیوتعمیر

 

تعمیرات دستگاه کپی ریکو، به دلیل بهره مندی از تکنولوژی و فناوری‌های پیشرفته در این دستگاه، نیازمند دانش و تخصص ویژه ای است. بنابراین برای تعمیرات این دستگاه لازم است حتما از تعمیرکاری متبحر و خبره کمک بخواهید. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ریکو، به عنوان مرکزی معتبر و با داشتن تکنسینی مجرب، به شما این اطمینان را می‌دهد که تمامی مشکلات دستگاهتان را در محل و بدون نیاز به جا به جایی رفع می‌کند. در نمایندگی مرکزی تعمیرات دستگاه کپی ریکو، رعایت اصل مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان عزیز در راس کار قرار دارد. بنابراین شما می‌توانید با اطمینان خاطر از خدمات تضمینی ما به همراه ارائه گارانتی معتبر بهره مند شوید. در این بخش تلاش بر آن است که تعمیرات صفر تا صد دستگاه شما به صورت کاملا تخصصی صورت گیرد. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا بتوانیم در عرصه تعمیرات تخصصی فتوکپی ریکو شما را یاری نمائیم.

خدمات تخصصی تعمیرات دستگاه کپی ریکو توسط نیوتعمیر

تعویض تونر دستگاه کپی ریکو

از جمله تخصصی ترین اقداماتی که توسط مرکز تعمیرات نیوتعمیر ارائه داده می‌شود، تعویض تونر در دستگاه ریکو است. می‌دانید که تعویض تونر امری بسیار مهم و حساس است. بنابراین شما حتما برای اینکار لازم است از تعمیرکاری حرفه ای بهره مند شوید. این امر در نمایندگی ریکو، توسط تعمیرکارانی مجرب به صورت تخصصی انجام می‌پذیرد. در صورتی که شما مایل به دریافت این سرویس هستید و به تازگی تونر شما تمام شده و باید تعویض شود، می‌توانید از طریق وب سایت درخواست خود را ثبت نموده و از خدمات بهره مند شوید. در این مجموعه از بهترین تجهیزات به منظور تعویض و یا تعمیر استفاده می‌شود. استفاده از بهترین برند تونر و مطابق با دستگاه صورت گرفته و رعایت کلیه استانداردهای لازم نیز در راس کار است. بنابراین جهت تعویض تونر به صورت تخصصی و تضمینی با ما در ارتباط باشید.

جهت مطالعه: تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا (TOSHIBA)

تعمیر برد پاور دستگاه کپی ریکو

از دیگر خدماتی که توسط این مجموعه اقدام به دریافت آن خواهید کرد، تعمیر برد پاور دستگاه کپی ریکو است. توسط تیم مجرب نیوتعمیر به صورت تخصصی از خدمات تعمیر و سرویس برد پاور دستگاه کپی ریکو بهره مند شوید. در این عرصه تعمیرکار ابتدا دستگاه کپی شما را بررسی نموده و برد پاور را به طور دقیق چک می‌کند. در صورتی که تعمیرکار به این نتیجه برسد امکان تعمیر و سرویس برد پاور وجود ندارد، در صورت رضایت مشتری و کسب اجازه، اقدامات را جهت تعویض برد پاور دستگاه کپی ریکو انجام می‌دهد. تست برد پاور شما از جهت تشخیص شکستگی و آسیب توسط بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات صورت می‌گیرد. بنابراین تعمیر برد پاور به همراه ارائه گارانتی معتبر صورت می‌گیرد. پس از تعویض و یا تعمیر نیز در همان زمان توسط تعمیرکار تست صورت گرفته تا مطمئن شود عملیات موفقیت آمیز است و دستگاه شما به طور کلی عیب یابی شده است.

تعمیرات درام دستگاه کپی ریکو

درام یکی از بخش‌های مهم در پرینتر است. این بخش با نام opc نیز شناخته می‌شود. درام دستگاه کپی دارای تیغه پاک کننده که وایپر بلید نامیده می‌شود بوده که تونر‌های اضافی را از سطح پرینتر و همچنین کاغذ چاپ شده یا بخش ترنسفر بلت پاک می‌کند. در صورتی که درام پرینتر خراب شده باشد، خطوط اضافی در برگه ایجاد می‌شود. بنابراین شما با مشکل رو به رو خواهید شد. از این رو مجموعه نیوتعمیر با بهره مندی از جدیدترین روش‌ها اقدام به عیب یابی و تعمیر درام خواهد کرد. تعمیر درام نیز مطابق با مراحلی خاص انجام می‌شود این مراحل شام بررسی یونیت درام، جدا کردن قفل درام، باز کردن مجموعه سیم شارژ، تمیز کردن بخش داخلی و گریس کاری است. از آنجایی که این بخش بخشی حساس است، بنابراین لازم است حتما توسط تعمیرکار انجام شود. کارشناسان نمایندگی دستگاه کپی ریکو، با تجهیزاتی کامل اقدام به عیب یابی درام پرینتر خواهند کرد.

تعویض بلید دستگاه کپی ریکو

از دیگر سرویس‌های ارائه داده شده توسط این مجموعه، تعمیرات و تعویض بلید دستگاه کپی است. این اقدام با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام گرفته و توسط خبره ترین کارشناسان صورت می‌پذیرد. توصیه می‌شود در هنگام تعویض بلید دستگاه کپی خود به منظور حفظ کیفیت چاپ بهتر است سیم شاررژ دستگاه کپی خود را عوض کنید. در این حیطه تعمیرکار پس از باز کردن قطعات ضمن رضایت مشتری می‌توان توسط یک پمپ باد تونر‌های احتمالی را بگیرید. در اینصورت تونرهای اضافی پاکسازی می‌شود. تشخیص معیوب بودن بلید تنها توسط تعمیرکاری متخصص قابل انجام است بنابراین برای تعویض و یا تعمیر بلید حتما از خدمات تخصصی بهره مند شوید.

جهت مطالعه: تعمیر دستگاه فتوکپی برند زیراکس (Xerox)

مزایای استفاده از خدمات تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل

  • در صورت بهره مندی از خدمات تعمیر دستگاه کپی ریکو در اصفهان، شما می‌توانید در محل توسط بهترین کارشناسان و تعمیرکارانی خبره، تمامی مشکلات را برطرف کنید .
  • در صورت تماس و ثبت درخواست شما نیروی متخصص در سریع ترین زمان ممکن به منظور تعمیر دستگاه کپی شما در محل حاضر شده و تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد .
  • به منظور اطمینان از کیفیت، دستگاه شما در محل تست می‌شود.
  • از دیگر مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر دستگاه کپی ریکو، قیمتی مناسب و کیفیت بالای خدمات است . همچنین تمامی خدمات شامل ارائه گارانتی و ضمانت نامه معتبر است.

جهت مطالعه: تعمیر دستگاه فتوکپی hp (اچ پی)

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو، سعی دارد تا در ارائه خدماتی با کیفیت و تضمینی به مشتریان عزیز  رضایت مشتریان را کسب نماید. هدف اصلی این مجموعه ارائه خدماتی تضمینی و اصولی به مشتریان و در نتیجه کسب رضایت آنهاست. تعمیرات دستگاه کپی ریکو به صورت تخصصی توسط تعمیرکارانی متبحر انجام می‌شود. یکی از نکات اصلی در مورد این مجموعه کیفیت بالای خدمات و همچنین قیمت پائین است. در صورتی که دستگاه کپی شما با مشکلی رو به رو شده است، همین حالا از طریق تماس با ما می‌توانید تمامی مشکلات را رفع کنید.