تعمیر دستگاه کپی سامسونگ Samsung

 

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی سامسونگ

 

 

 

 

 

 

تعمیرات انواع دستگاه فتوکپی لیزری و جوهر افشان برند سامسونگ samsung، به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین  یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. (تعمیر در محل)

 

 

 

 

در محل خدمات-نیوتعمیر

 

تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ، در مرکز تعمیر ماشین‌های اداری سامسونگ، به صورت حرفه ای توسط تعمیرکارانی متبحر انجام می‌شود. کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ، در کار خود بسیار حرفه ای بوده و به صورت کاملا تضمینی تعمیرات را انجام می‌دهند. از این رو اگر برای تعمیر دستگاه کپی سامسونگ، به دنبال فردی متبحر در این زمینه هستید، نیوتعمیر یاری کننده شماست. از آنجایی که امروزه ماشین‌های اداری نیز نقش مهمی در زندگی افراد دارند، بنابراین می‌بایست در نگهداری صحیح آن‌ها نهایت دقت را داشته باشید. از این رو بهتر است به طور مرتب سرویس دستگاه کپی، پرینتر، فکس و.. انجام شود. تا به مرور در اثر کار کردن طولانی مدت با آنها ، دچار مشکل نشوید.

 از طرفی خبره بودن تعمیرکاران این مجموعه سبب می‌شود تا به سرعت مشکل دستگاه شما شناسایی و رفع شود. بنابراین در صورتی که در محل کار بوده و در رابطه با دستگاه کپی دچار مشکل شدید، نیازی نیست وقت خود را تلف کنید. بلکه با بهره مندی از خدمات تعمیر در محل این مجموعه، به راحتی مشکل شناسایی و رفع می‌گردد. جهت بهره مندی از خدمات ضمن همراه بودن با ما در عیب یابی دستگاه کپی سامسونگ، از روش‌های ارتباطی اقدام نمائید.

تعمیر و عیب یابی مشکلات رایج در دستگاه کپی سامسونگ

علت گیر کردن کاغذ در کپی سامسونگ چیست؟

 • گیر کردن کاغذ از جمله مشکلات رایج در دستگاه کپی است. در صورت بروز این مشکل ابتدا کاغذهای موجود در دستگاه را بررسی کنید.
 • سایز کاغذ را بررسی نمائید تا اشتباهی کاغذ انتخاب نشود.
 • کاغذها باید بدون تا خوردگی و به صورت مرتب درون دستگاه قرار بگیرد. قبل از قرار دادن کاغذ، می‌بایست به خوبی آنها را از یکدیگر جدا کنید.
 • از کاغذ با کیفیت استفاده کنید.
 • در غیر اینصورت کاغذ به درستی هدایت نشده و در نتیجه گیر می‌کند.

جهت مطالعه: تفاوت کارتریج اصل و تقلبی چیست؟

علت خطوط عمودی روی کاغذ چیست؟

 • در صورتی که لکه و یا شی خارجی روی صفحه باشد این مشکل ایجاد می‌شود. بنابراین به طور دقیق صفحه را پاکسازی نمائید.
 • ممکن است مشکل از درام و یا یونیت دولوپر باشد.
 • بلید درام منجر به بروز این مشکل شده است. در اینصورت خطوط عمودی دراز روی برگه ایجاد می‌شود.
 • بهتر است برای رفع این مشکل ابتدا شیشه را به طور دقیق تمیز کنید.
 • قطعات نامبرده می‌بایست توسط تعمیرکار بررسی شده و در صورت نیاز تعویض شود.

علت مچاله شدن کاغذ درون کپی چیست؟

 • مچاله شدن کاغذ، از دیگر مشکلات رایج در دستگاه کپی است. یکی از علل اصلی بروز این مشکل فرسوده شدن فید یا سینی کاغذکش است.
 • در صورتی که رول‌های هدایت کننده نیز از جایگاه اصلی خود خارج شوند، این مشکل ایجاد می‌شود.
 • مرطوب شدن فید دستگاه نیز سبب بروز این مشکل می‌شود.
 • به منظور رفع این مشکل می‌بایست فید تعویض شود.

علت تاریک شدن و یا روشن شدن بیش از حد کاغذ چیست؟

 • اگر دستگاه کپی شما با این مشکل رو به رو است، می‌بایست تونر کارتریج بررسی شود، تمام شدن تونر، استفاده از تونر با کیفیت بد، اختلال در تراکم تونر همگی از مسائلی است که سبب بروز این مشکل می‌شود.
 • به منظور بررسی این مسئله می‌بایست تعمیرکار بخش تونر کارتریج را بررسی کند.
 • همچنین تنظیمات مربوط به رنگ را در پرینتر بررسی کرده و آن را روی درجه مناسبی قرار دهید.

خدمات تعمیر کپی سامسونگ

تعمیر داکتر بلید دستگاه کپی سامسونگ

این قطعه یکی از قطعات مهم و اساسی در دستگاه کپی سامسونگ است که به صورت لاستیک شفاف است. این قطعه به یک قطعه فلزی متصل می‌شود. این قطعه به همراه بلید، تونر اضافی را از سطح مگنت رولر پاک می‌کند. بنابراین در صورتی که این قطعه با مشکلی رو به رو شود، به مرور زمان، کیفیت چاپ کاهش پیدا می‌کند. داکتر بلید نیز در جهت خلاف مگنت رولر، نوعی سایش ایجاد می‌کند تا به کمک آن تونر شارژ شود. در صورت اتمام طول عمر این قطعه می‌بایست آن را تعویض نمائید.

جهت مطالعه: علت چاپ نکردن پرینتر

تعمیر درام کپی سامسونگ

این قطعه به شکل استوانه ای بوده و تصویر را روی کاغذ انتقال می‌دهد. معمولا درام در زمانی که برای بار اول کارتریج شارژ می‌شود و یا وقتی از دستگاه کپی بیش از حد استفاده می‌شود، بهتر است تعویض شود. تعویض درام معمولا قیمت بالایی نداشته و با قیمتی کم قابل تعویض است. درام تعیین کننده کیفیت چاپ نیز هست. در صورتی که در برگه چاپی خطوط اضافی چاپ شود، به معنای فرارسیدن زمان تعویض درام است.

تعمیر مین برد کپی سامسونگ

مین برد قطعه ای مهم در دستگاه کپی است که مسئول کنترل بر عملکرد سایر قطعات است. در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود، نمایندگی دستگاه کپی سامسونگ به طور کامل آن را بررسی کرده و اقدام به تعمیر می‌نماید. در صورتی که این قطعه خراب شود، بوی سوختگی، شنیدن صدای جرقه، سیاهی بخشی از مدار، گرم نشدن برهی قطعات، داغ شدن بیش از حد و… در کپی شما ایجاد می‌شود. بنابراین می‌بایست به این نشانه‌ها توجه نموده و در صورت مشاهده هر یک با تعمیرکار تماس بگیرید.

هزینه تعمیر دستگاه کپی سامسونگ چقدر است؟

یکی از اصلی ترین سوالات توسط افراد در هنگام تعمیر دستگاه کپی سامسونگ اطلاع از هزینه آن است. اما باید بدانید هزینه تعمیر کپی سامسونگ پاناسونیک شما به عوامل متعددی بستگی دارد. تعمیرکار باید بررسی کند که میزان آسیب دستگاه شما چقدر است؟ مشکل به وجود آمده در کدام بخش بوده و آیا قطعه ای باید تعویض شود یا تعمیر؟ همچنین برخی از بخش‌های دستگاه به مدت زمان زیادی برای تعمیر نیاز دارد. بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه می‌بایست با تعمیرکار تماس حاصل نمائید. برای برآورد دقیق هزینه تعمیرکار باید دستگاه شما را دیده و بررسی نماید. تکنسین نیوتعمیر با کمترین هزینه به صورت کاملا تخصصی و تضمینی کلیه مشکلات مربوط به کپی پاناسونیک را رفع می‌نماید.

جهت مطالعه: چاپ خطوط سیاه روی کاغذ توسط پرینتر

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی کپی سامسونگ

 • در صورتی که شما از خدمات نمایندگی بهره مند شوید، تمامی مشکلات به صورت تخصصی با ابزار‌های تخصصی عیب یابی می‌شود. همچنین خدمات در نمایندگی با ارائه گارانتی انجام می‌گیرد.
 • در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، از قطعات اصلی و اورجینال در این خصوص استفاده می‌شود.
 • تعمیرات در محل انجام می‌گیرد بنابراین نیازی به جا به جایی نبوده و در وقت صرفه جویی می‌گردد.
 • نرخ‌های تعیین شده برای تعمیر، طبق نرخ مصوبه است.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی سامسونگ در اصفهان

نیوتعمیر با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز و همچنین تعمیرکارانی مجرب ، تمامی مشکلات مربوط به دستگاه کپی سامسونگ را در محل رفع می‌نماید. در صورتی که فتوکپی شما پرینت نمی‌گیرد ، کاغذ را مچاله می‌کند ، پرینت نصفه می‌گیرد ، خطوط افقی یا عمودی روی کاغذ دیده می‌شود ، کمرنگ پرینت می‌گیرد و.. . تمامی این مشکلات را در نمایندگی رفع کنید . اولویت اصلی مجموعه ما رضایت مشتری است . تمامی خدمات این مجموعه طبق استانداردهای بین المللی و اصولی ارائه داده می‌شود .

تعمیر انواع دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی ریکو

تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیر و سرویس دستگاه کپی شارپ

تعمیر دستگاه فتوکپی hp