تعمیر پرینترhp (اچ پی)

جهت دریافت خدمات تعمیرات پرینتر hp، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده، تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن تکنیسن به محل شما اعزام شود.

تعمیر پرینتر اچ پی hp

ویژگی‌های نیو‌ تعمیر

الویت با تعمیر خدمات

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

تعمیر ماشین های اداری hp

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پرینتر hp

با استفاده از خدمات تعمیر پرینتر hp  در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و نیازی نیست به دنبال تعمیرکار باشید تا پرینتر را به تعمیرگاه ببرید. از این رو مشکلاتی نظیر شکستگی، ضربه خوردن، خارج شدن قطعات و… برای پرینتر پیش نخواهد آمد و مبلغ تعمیر پرینتر در محل با توجه به نرخ مصوبه اعلام می‌گردد و هزینه‌ای بیشتر از هزینه استاندارد از مشتری دریافت نمی‌گردد. استفاده از قطعات اصلی پرینتر hp از ویژگی‌های نیو تعمیر است،

مرکز تخصصی پرینتر hp

مرکز تخصصی تعمیر چاپگر اچ پی، پس از درخواست تعمیر از جانب شما، تعمیرکار را با ابزار و قطعات جانبی به محل شما اعزام می‌کند. بنابراین دیگر نیازی به خرید قطعات نیست. از این رو در وقت و زمان مشتریان عزیز صرفه جویی می‌شود. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، کیفیت کار ما را می‌رساند. جلب رضایت مشتری اولویت کار ماست. در بیش تر موارد تعمیرات جلوب چشمان مشتری انجام خواهد شد، اما در صورتی که نیاز به بررسی بیشتر باشد، با کسب اجازه از مشتری به دفتر ارسال می‌شود.

مشکلات رایج پرینتر hp ( اچ پی )

یکی از خدمات اصلی کارشناسان نیوتعمیر در حیطه تعمیر پرینتر اچ پی، شارژ کارتریج اچ پی در محل است. عملیات شارژ کارتریج در انواع دستگاه‌های چاپگر باید در حیطه زمانی مشخص و توسط فرد متخصص انجام شود. در غیر اینصورت دستگاه آسیب می‌بیند.

 درام پرینتر hp

درام پرینتر

درام پرینتر

دومین مشکل رایج در پرینتر اچ پی وجود ایراد در درام و تعویض درام چاپگر اچ پی است که متخصصین ما با دانش کامل در این حیطه این فرآیند را به انجام می‌رسانند. اگر این قطعه آسیب ببیند در اسرع وقت باید توسط کارشناس تعمیر پرینتر اچ پی ارزیابی شده و مشکل برطرف گردد. برای تعمیر این بخش قطعاتی مثل فوم رولر و مگنت باید خارج شده و درام معیوب با درام جدید تعویض شود.
تعمیر برد پرینتر اچ پی

برد پرینتر اچ پی

مین برد پرینتر hp

تعمیر مین برد پرینتر اچ پی از دیگر خدمات کارشناسان ماست. مین برد نقش بسیار مهمی در پرینتر دارد. چرا که اطلاعات را دریافت و عملیات چاپ را انجام می‌دهد. چنانچه این قطعه معیوب شود، عملیات چاپگر متوقف می‌شود. بهتر است تعمیر مین برد را به فردی کار بلد در این زمینه بسپارید. عده‌ای از تعمیرکاران ناشی به جای تلاش برای تعمیر این قطعه، آن را تعویض می‌کنند. اما تعویض در بیشتر اوقات به ضرر شما و دستگاهتان است. از این رو توصیه می‌کنیم در صورت مواجه با این مشکل، با کارشناسان خبره ما تماس حاصل نمائید.

قدم بعدی در حیطه تعمیر پرینتر اچ پی، عیب یابی کاغذ کش پرینتر hp است. کاغذکش نقش مهمی داشته و مسئول ورود و خروج کاغذ است. خرابی این بخش و یا اجزاء آن منجر به گیر کردن یا مچاله شدن کاغذ می‌شود. برای برطرف کردن مشکلات رایج این بخش، تعمیرات آن را به ما بسپارید. کارشناسان نیوتعمیر با بهره مندی از دانش و تسلط کافی مشکل را در کوتاه ترین زمان رفع خواهند کرد.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست تعمیر و یا سرویس خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا به صورت تلفنی هماهنگ کنید.

مرحله دوم

کارشناسان ما با توجه به بروز مشکل دستگاه شما، هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد.

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت، تا زمان دقیق مراجعه به محل را اعلام کند.

مرحله چهارم

تعمیرکار دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر کرده و دستگاه را به شما تحویل خواهد داد.

سوالات متداول

چگونه و به چه صورت هزینه را پرداخت کنیم؟

بعد از تحویل دستگاه و تست آن توسط کارشناس هزینه را به کارشناس و یا حساب شرکت واریز نمایید، البته در صورتی که نیاز به قطعه‌ای باشد، نیاز به واریز حداقل ۵۰ درصد قطعه می‌باشد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی من وجود دارد؟

تمامی متخصصان این مجموعه با سابقه‌های زیاد ارائه خدمت می‌کنند،،و تجربه ارتباط با مشتری را دارند.

آیا امکان تهیه قطعه توسط خودمان وجود دارد؟

بله،شما می‌توانید قطعه را شخصا خریداری کنید،  اما شرکت هیچگونه تضمینی برای آن نخواهد داشت.

آیا کارشناس بدون هماهنگی به محل شما مراجعه می‌کند؟

خیر، ابتدا کارشناسان ما زمان تقریبی که را با شما هماهنگ خواهند کرد، و در صورت لزوم حداقل ۲۰ دقیقه قبل از رسیدن به محل، موظفند هماهنگی لازم را به عمل آوردند.

سرویس در محل انجام می‌گیرد؟

حدود ۹۰ درصد تعمیرات و یا خدمات در محل مشتری انجام خواهد گرفت، اما در مواقعی که دستگاه نیاز به بررسی بیشتر و یا تست با دستگاه‌های دیگر داشته باشد،کارشناس به مشتری رسیدی به عنوان امانت تحویل داده و پس از تعمیر دستگاه برای شنا ارسال خواهند کرد.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب به صورت کاملا رایگان بوده،و هیچ پولی بابت هزینه ماشین و .. از مشتری دریافت نمی‌گردد.

محدوده ارائه خدمات

در حال حاضر تعمیر خدمات در محل در شهر‌های زیر امکان پذیر است

۱- تعمیر پرینتر hp در اصفهان

۲-تعمیر پرینتر hp در شاهین شهر

۳- تعمیر پرینتر hp در شهر بهارستان اصفهان

۴-تعمیر پرینتر hp در نجف آباد اصفهان

و بزودی در شمال تهران

آمار نظر سنجی

مهارت کارشناسان
نحوه‌ای ارتباط با مشتریان
پروژه‌های سازمانی
رضایت خدمات تعمیر در محل مشتری
کاهش هزینه‌های مشتری با تعمیر، نه تعویض
رضایت ارتباط مشتریان با کارشناسان ما
عدم جایجایی دستگاه توسط مشتری
پشنهاد سرویس دوره‌ای پرینتر توسط مشتریان

نظرات مشتریان

پرینترم کامل خاموش شده بود، و با عیب یابی دقیق، بُرد پرینترما درست کردند.

حسین ربیعی

قطعه کاغذ کش پرینترم خراب شده بود، برام تعویض کردند.

رسول امیدی