شارژ کارتریج hp (اچ پی)

جهت دریافت خدمات شارژ کارتریج  hp، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده، تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن تکنیسن به محل شما اعزام شود.

شارژ کارتریج

ویژگی‌های نیو‌ تعمیر

الویت با تعمیر خدمات

یا توجه به اینکه مشتریان انتظار تعمیر را دارند، الویت کاری ما در ابتدا تعمیر قطعه و در صورتی که ممکن نباشد، تعویض با قطعات ارجینال خواهد شد. در هر صورت کیفیت خروجی و پایین آورن هزینه‌ها در دستور کاری ما هست.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها و یا حتی افرادی که به صورت خانگی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، و ممکن است با توجه به خرابی دستگاه‌شان با بروز مشکلات زیادی روبرو شوند، از این رو سرویس در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه

هزیینه‌ها شامل: قطعات، هزینه خدمات مشخص می‌باشد، پس قیمت‌ها کاملا مشخص و تحت نظر مجموعه است، حتی قبل از ارائه خدمات، حدود قیمت اعلام شده، و در پایان کار و ارائه دستگاه سالم به شما، پول دریافت خواهد شد.

تعمیر ماشین های اداری hp

مزایای استفاده از خدمات شارژ کارتریج hp

با استفاده از خدمات شارژ کارتریج hp  در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و نیازی نیست به دنبال تعمیرکار باشید تا پرینتر خودتان را شارژ کنید. از این رو مشکلاتی نظیر خرابی مگنت، خرابی درام، ،  و… برای پرینتر پیش خواهد آمد و  شارژ کارتریج در محل با توجه به نرخ مصوبه اعلام می‌گردد و هزینه‌ای بیشتر از هزینه استاندارد از مشتری دریافت نمی‌گردد. استفاده از پودر کارتریج hp و قطعات اصلی کارتریج hp از ویژگی‌های نیو تعمیر است،

مرکز خدمات شاژ کارتریج hp

مرکز تخصصی شارژ کارتریج hp اچ پی، پس از درخواست از جانب شما، کارشناس را با ابزار و قطعات جانبی به محل شما اعزام می‌کند. بنابراین دیگر نیازی به شارژ کارتریج دوره‌ای  و جابجایی پرینتر را نخواهید داشت، از این رو در وقت و زمان مشتریان عزیز صرفه جویی می‌شود. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، کیفیت کار ما را می‌رساند. جلب رضایت مشتری اولویت کار ماست. شارژ کارتریج hp مقابل چشمان مشتری انجام خواهد شد، اما در صورتی که نیاز به بررسی بیشتر باشد، با کسب اجازه از مشتری به دفتر ارسال می‌شود.

مشکلات رایج پرینتر hp ( اچ پی )

چه زمانی بایستی کارتریج hp  را شارژ کنیم؟

هر پربینتری بسته به حجم کارتریج دارای سقفی می‌باشد، به عنوان مثال در پرینتر‌های لیزری  یکی از مشخصات برای خرید پرینتر، تعداد چاپ، بر اساس کاغذ می‌باشد، مثلا ۱۰۰۰ برگ، یا در بعضی در پرینترها ۵۰۰۰ برگ چاپ کند. اما به صورت کلی زمان شارژ کارتریج پرینتر، بسته به نوع کارکرد پرینتراست، در سازمانها با توجه به کارکرد بیشتر آن بیشتر و در مصارف خانگی با توجه به استفاده کمتر آن بایستی دیرتر شارژ گردد.

مشکات رایج در شارژ پرینتر hp

در بعضی از  مواقع مشتریان پس از شارژ کاریریج، از میزان پر زنگ بودن آن راضی نیستند، در اینجا کارشناس با توجه به میزان تخصص خود، تشخیص خواهد که این کارتریج با بروز چه مشکلی مواجه شده است، به عنوان مثال با تعویض و یا تمیز کردن مگمنت و یا درام پرینتر رنگ مورد نظر را به دست خواهد آورد.

سرویس کلی قطعات کارتریج hp

نیو تعمیر پس از هر بار شارژ کاریج، در صورتی که قطعات کارتریج شما نیاز به سرویس داشته باشد، انجام خواهند داد، تا با بهینه‌تر شده کارتریج خود، عملکرد بسیار بهتری را داشته باشید.

خدمات ما در شارژ کارتریج hp

شارژ، تعمیر و یا سرویس کارتریج  لیزری ( سیاه و سفید و رنگی) hp
شارژ، تعمیر و یا سرویس کارتریج جوهرافشان  hp
انجام سرویس دوره‌ای بر مرکز
نصب درایورهای مورد نیاز در مرکز شارژ کارتریج
نوع پودر و یا جوهری که در شارژ کردن پرینتر استفاده می‌گردد بسیار مهم است

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست تعمیر و یا سرویس خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا به صورت تلفنی هماهنگ کنید.

مرحله دوم

کارشناسان ما با توجه به بروز مشکل دستگاه شما، هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد.

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت، تا زمان دقیق مراجعه به محل را اعلام کند.

مرحله چهارم

تعمیرکار دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر کرده و دستگاه را به شما تحویل خواهد داد.

سوالات متداول

چگونه و به چه صورت هزینه را پرداخت کنیم؟

بعد از تحویل دستگاه و تست آن توسط کارشناس هزینه را به کارشناس و یا حساب شرکت واریز نمایید، البته در صورتی که نیاز به قطعه‌ای باشد، نیاز به واریز حداقل ۵۰ درصد قطعه می‌باشد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی من وجود دارد؟

تمامی متخصصان این مجموعه با سابقه‌های زیاد ارائه خدمت می‌کنند،،و تجربه ارتباط با مشتری را دارند.

آیا امکان تهیه قطعه توسط خودمان وجود دارد؟

بله،شما می‌توانید قطعه را شخصا خریداری کنید،  اما شرکت هیچگونه تضمینی برای آن نخواهد داشت.

آیا کارشناس بدون هماهنگی به محل شما مراجعه می‌کند؟

خیر، ابتدا کارشناسان ما زمان تقریبی که را با شما هماهنگ خواهند کرد، و در صورت لزوم حداقل ۲۰ دقیقه قبل از رسیدن به محل، موظفند هماهنگی لازم را به عمل آوردند.

سرویس در محل انجام می‌گیرد؟

حدود ۹۰ درصد تعمیرات و یا خدمات در محل مشتری انجام خواهد گرفت، اما در مواقعی که دستگاه نیاز به بررسی بیشتر و یا تست با دستگاه‌های دیگر داشته باشد،کارشناس به مشتری رسیدی به عنوان امانت تحویل داده و پس از تعمیر دستگاه برای شنا ارسال خواهند کرد.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب به صورت کاملا رایگان بوده،و هیچ پولی بابت هزینه ماشین و .. از مشتری دریافت نمی‌گردد.

محدوده ارائه خدمات

در حال حاضر تعمیر خدمات در محل در شهر‌های زیر امکان پذیر است

۱- شارژ کارتریج hp در اصفهان

۲- شارژ کارتریج hp در شاهین شهر

۳-شارژ کارتریج hp در شهر بهارستان اصفهان

۴- شارژ کارتریج hp در نجف آباد اصفهان

آمار نظر سنجی

مهارت کارشناسان
نحوه‌ای ارتباط با مشتریان
پروژه‌های سازمانی
رضایت خدمات تعمیر در محل مشتری
کاهش هزینه‌های مشتری با تعمیر، نه تعویض
رضایت ارتباط مشتریان با کارشناسان ما
عدم جایجایی دستگاه توسط مشتری
پشنهاد سرویس دوره‌ای پرینتر توسط مشتریان

نظرات مشتریان

پرینترم را ۲ بار شکار کرده بوده، اما بار دوم رنگش خلیلی بد بود، اما تعمیرکار نیوتعمیر با یک سرویس ساده و شارژ اون کارما حل کرد

آرمان نیازی

پرینترم خیلی خوب شد

زهرا