تعمیر دستگاه کپی [فتوکپی] کانن (CANON) در اصفهان ⭐️

 

تعمیرات-دستگاه-کپی-توشیبا-در-اصفهان

 

 

تعمیرات انواع دستگاه کپی،کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

 

 

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان

 

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کانن را به صورت تضمینی در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن دریافت کنید. نیوتعمیر، به عنوان یکی از مراکز معتبر تعمیرات انواع دستگاه کپی و پرینتر کانن، تعمیر تخصصی دستگاه کپی کانن را به عنوان یکی از خدمات تخصصی خود، در محل ارائه می‌دهد. از آنجایی که استفاده از ماشین‌های اداری امروزه در تمامی ارگان‌ها رایج است و بیشتر کارها توسط ماشین‌های اداری انجام می‌شود، از این رو لازم است مرکزی باشد تا خدمات را به شما در کوتاه ترین زمان ارائه دهد. چرا که در شرکت‌های بزرگ، وقتی برای جا به جایی دستگاه کپی به منظور تعمیر نیست.

شاید شما مدت زمان کافی به منظور جا به جایی دستگاه خود را نداشته باشید. از این رو نیوتعمیر، به منظور سهولت و راحتی مشتری، در محل خدمات را ارائه می‌دهد. در صورتی که دستگاه شما در محل کار یا منزل شما با مشکلی رو به رو شد، از طریق تماس با شماره‌های درج شده می‌توانید از خدمات تعمیر در محل بهره مند شوید. کارشناسان فعال در این مجموعه، با بهره مندی از بهترین تجهیزات و دانش روز، اقدام به عیب یابی دستگاه شما به صورت تضمینی خواهند کرد. با ما همراه باشید تا در خصوص تعمیر دستگاه کپی کانن، اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

خدمات تخصصی تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیر مین برد کپی کانن

یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه کپی، مین برد است. این قطعه مسئول برقراری ارتباط در میان تمامی قطعات است. همچنین مسئول پردازش اطلاعات این قطعه است. در واقع هنگامی که شما دستورات را وارد دستگاه کپی می‌کنید، بلافاصله به مین برد ارسال شده و این قطعه با توجه به اطلاعات مورد نظر، فرمان را ارسال می‌کند. از این رو در صورتی که مین برد دستگاه کپی خراب شده باشد، ارسال و دریافت اطلاعات در دستگاه کپی با مشکل رو به رو می‌شود. این قطعه حکم  مغز دستگاه را دارد. بنابراین در صورت بروز مشکل برای آن می‌بایست سریعا آن را تعمیر کنید.

تعمیرات کاغذ کش کپی کانن

ممکن است شما هم با مشکلاتی اعم از کپی نگرفتن، وارد نشدن دستگاه به دستگاه کپی و… رو به رو شده باشید. در اینصورت مشکل از کاغذکش پرینتر شماست. کاغذکش دارای دو بخش درونی و بیرونی است. بخش درونی در واقع کاغذ را به درون هدایت می‌کند. بخش بیرونی وظیفه انتقال کاغذ به خارج از دستگاه را دارد. در صورتی که هر کدام از این بخش‌ها خراب شود، با مشکلات گفته شده رو به رو می‌شوید. در اینصورت با کمک نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن، می‌بایست مشکل را رفع نمائید.

جهت مطالعه: تفاوت کارتریج اصل و تقلبی چیست؟

تعمیر درام کپی کانن

درام دارای یک تیغه پاک کننده یا وایپر بلید است. این قطعه در واقع در پاک کردن تونر‌های اضافی از روی سطوح اطراف و یا روی کاغذ را بر عهده دارد. در صورتی که درام کپی شما با با مشکل رو به رو شود. سبب بروز خطوط و یا نقطه‌های اضافی روی کاغذ شما می‌شود. در واقع کاغذ شما کثیف تحویل داده می‌شود. به منظور تعمیرات تخصصی درام حتما می‌بایست از نمایندگی کمک بخواهید. چرا که عیب یابی درام مستلزم مراحل ویژه و تخصصی است. از این رو به منظور تعمیر و یا تعویض درام با تعمیرکار تماس بگیرید.

مشکلات رایج در دستگاه کپی کانن

علت کمرنگ شدن کاغذ کپی شده چیست؟

از جمله رایج ترین مشکلاتی که برای دستگاه کپی شما ممکن است رخ دهد، کمرنگ شدن برگه‌های کپی شده است. به منظور رفع این مشکل در ساده ترین حالت ممکن، می‌بایست تنظیمات دستگاه کپی را با توجه به تنظیمات اولیه تنظیم نمائید. معمولا با اعمال تنظیمات نور این مشکل رفع می‌شود. در صورتی که با انجام این مراحل مشکل رفع نشود، نشان دهنده ایراد داخلی است. ممکن است تونر کارتریج رو به اتمام باشد. بنابراین باید تونر را تعویض کنید. در صورت نیاز کارتریج نیز باید عوض شود. اگر این مشکل باز هم برای دستگاه شما رخ دهد، می‌بایست با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

علت گیر کردن کاغذ در کپی کانن چیست؟

گیر کردن کاغذ در پرینتر معمولا به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. از جمله رایج ترین دلایلی که سبب بروز  این مشکل می‌شود، شامل، وزن ناصحیح کاغذ، بد بودن جنس کاغذ، سبک بودن بیش از حد کاغذ، تنظیمات ناصحیح دستگاه کپی و… است. در صورتی که با این مشکل رو به رو شدید، می‌بایست به آرامی سعی کنید تکه‌های کاغذ را خارج نمائید. به منظور تعمیرات تخصصی پرینتر کانن نیز با شماره‌های درج شده تماس حاصل نمائید. چرا که در صورت تکرار مکرر این مسئله، می‌بایست تعمیرکار به صورت تخصصی دستگاه شما را عیب یابی نمائید.

جهت مطالعه: چاپ خطوط سیاه روی کاغذ توسط پرینتر

دیگر خدمات تعمیر فتوکپی کانن

 1. شارژ کارتریج کانن
 2. رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر
 3. تعویض درام، برد، پیکاپ
 4. تعمیر و تعویض انواع قطعات در دستگاه کپی کانن
 5. بررسی تعذیه کننده کاغذ
 6. انجام سرویس‌های کلی در دستگاه شما
 7. خدمات مربوط به تمیز کردن و سرویس دستگاه کپی
 8. تعمیرات انواع قطعات و تعویض آنها به صورت تضمینی
 9. اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی و….

هزینه تعمیر دستگاه کپی کانن در محل

به طور کلی به طور دقیق نمی‌‌توان هزینه تعمیر دستگاه کپی را گفت . در واقع برای پاسخ صحیح به این سوال تعمیرکار می‌بایست دستگاه شما را مشاهده نماید و مشخص شود دستگاه کپی شما چقدر آسیب دیده است و نیاز است چه خدماتی دریافت کنید . برخی از مشکلات در دستگاه شما با هزینه بسیار کم رفع می‌گردد . از این رو هزینه چندانی برای شما نخواهد داشت . اما برخی از مشکلات نیازمند زمان بیشتر و تجهیزاتی ویژه است . از این رو بیشتر خواهد شد . اما به طور کلی تمامی هزینه‌ها در مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن توسط کارشناسان نیوتعمیر، طبق نرخ مصوبه اتحادیه است .

مزایای استفاده از خدمات تعمیر دستگاه کپی کانن در محل

 • در صورت بهره مندی از خدمات تعمیر دستگاه کپی کانن در اصفهان، شما می‌توانید در محل توسط بهترین کارشناسان و تعمیرکارانی خبره، تمامی مشکلات را برطرف کنید.
 • در صورت تماس و ثبت درخواست شما نیروی متخصص در سریع ترین زمان ممکن به منظور تعمیر دستگاه کپی کانن شما در محل حاضر شده و تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد.
 • به منظور اطمینان از کیفیت، دستگاه شما در محل تست می‌شود.
 • از دیگر مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر دستگاه کپی کانن، قیمتی مناسب و کیفیت بالای خدمات است. همچنین تمامی خدمات شامل ارائه گارانتی و ضمانت نامه معتبر است.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن در اصفهان

نیوتعمیر با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز و همچنین تعمیرکارانی مجرب ، تمامی مشکلات مربوط به دستگاه کپی کانن را در محل رفع می‌نماید. در صورتی که فتوکپی شما پرینت نمی‌گیرد ، کاغذ را مچاله می‌کند ، پرینت نصفه می‌گیرد ، خطوط افقی یا عمودی روی کاغذ دیده می‌شود ، کمرنگ پرینت می‌گیرد و.. . تمامی این مشکلات را در نمایندگی رفع کنید . اولویت اصلی مجموعه ما رضایت مشتری است . تمامی خدمات این مجموعه طبق استانداردهای بین المللی و اصولی ارائه داده می‌شود .

تعمیرات انواع دستگاه کپی

 تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس اصفهان

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا اصفهان

تعمیرات دستگاه کپی برادر

تعمیر دستگاه کپی ریکو

نمایندگی تعمیر و سرویس دستگاه کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *