تعمیر دستگاه کپی [فتوکپی] برادر (brother) در اصفهان ⭐️

تعمیرات-دستگاه-کپی-توشیبا-در-اصفهان

 

 

تعمیرات انواع دستگاه کپی،کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ثبت درخواست

 

 

 

تعمیرات ماشین های اداری اصفهان

استهلاک و عدم توجه به نگهداری صحیح دستگاه کپی، دو مورد از مهم ترین عواملی هستند که سبب می‌شود تا دستگاه دیگر کارایی سابق را نداشته و دائما با مشکلاتی رو به رو شود. این مسئله سبب می‌شود تا قطعات دستگاه شما به زودی معیوب شده و در نتیجه مجبور شوید هزینه زیادی را بابت تعمیر دستگاه خود بپردازید. از این رو می‌بایست همیشه در نگهداری دستگاه کپی و دیگر ماشین‌های اداری کوشا باشید. چرا که امروزه خرید یک دستگاه نو هزینه زیادی را شامل می‌شود. اما شما می‌توانید با نگهداری اصولی و صحیح و همچنین بهره مندی از خدمات سرویس، مشکلات دستگاه را رفع نمائید. همچنین تعمیر به موقع نیز بسیار مهم است. در صورتی که متوجه بروز کوچک ترین مشکل در دستگاه کپی شدید، سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید. اجازه ندهید مشکلات دستگاه شما کهنه شوند. در این بخش در مورد تعمیر دستگاه کپی برادر صحبت می‌کنیم. اگر که برند دستگاه کپی شما برادر است، می‌توانید با بهره مندی از خدمات نمایندگی، از سرویس و تعمیر دستگاه کپی برادر در محل بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا در محل و با کمترین هزینه دستگاه خود را به صورت تضمینی تعمیر نمائید.

خدمات تعمیر دستگاه کپی برادر در نمایندگی

تعویض و تعمیر برد پاور دستگاه کپی برادر

متخصصین نیوتعمیر، به صورت تخصصی خدمات مربوط به تعمیر و یا تعویض برد پاور را به شما ارائه می‌دهند. برد پاور، بخش مهمی از دستگاه کپی است. این بخش مسئول ولتاژ بندی و تقسیم ولتاژ‌های دستگاه است. در واقع منبع انرژی دستگاه کپی برد پاور است. در صورتی که کوچک ترین مشکل در این بخش رخ دهد، سبب می‌شود تا انتقال و تقسیم انرژی در دستگاه به خوبی صورت نگیرد. از این رو سبب سوختن قطعات می‌شود. بروز اتصالی در درون دستگاه و یا روشن نشدن و مشکلاتی از این قبیل از جمله مسائلی است که در اثر مشکل در برد پاور رخ می‌دهد. با بهره مندی از خدمات نمایندگی برادر می‌توانید این مسئله را رفع نمائید.

تعویض و یا تعمیر مین برد فتوکپی برادر

مین برد از دیگر قطعات مهم در دستگاه کپی است. این قطعه در واقع مغز دستگاه کپی بوده و فرمانده است. این بخش اطلاعات ورودی را پردازش کرده و آن را به بخش‌های دیگر منقل می‌کند. بنابراین در صورتی که مین برد دستگاه کپی با مشکل رو به رو شود، در نتیجه اطلاعات به درستی ارسال نشده و دستگاه دچار مشکل می‌شود. از این رو در صورت بروز مشکل در دریافت و ارسال اطلاعات حتما با نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیرات درام دستگاه کپی برادر

درام یکی از بخش‌های مهم در پرینتر است. این بخش با نام opc نیز شناخته می‌شود. درام دستگاه کپی دارای تیغه پاک کننده که وایپر بلید نامیده می‌شود بوده که تونر‌های اضافی را از سطح پرینتر و همچنین کاغذ چاپ شده یا بخش ترنسفر بلت پاک می‌کند. در صورتی که درام پرینتر خراب شده باشد، خطوط اضافی در برگه ایجاد می‌شود. بنابراین شما با مشکل رو به رو خواهید شد. از این رو مجموعه نیوتعمیر با بهره مندی از جدیدترین روش‌ها اقدام به عیب یابی و تعمیر درام خواهد کرد. تعمیر درام نیز مطابق با مراحلی خاص انجام می‌شود این مراحل شام بررسی یونیت درام، جدا کردن قفل درام، باز کردن مجموعه سیم شارژ، تمیز کردن بخش داخلی و گریس کاری است. از آنجایی که این بخش بخشی حساس است، بنابراین لازم است حتما توسط تعمیرکار انجام شود. کارشناسان نمایندگی دستگاه کپی برادر ، با تجهیزاتی کامل اقدام به عیب یابی درام پرینتر خواهند کرد

مشکلات رایج در دستگاه کپی برادر

در صورتی که با مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی برادر رو به رو شدید، می‌بایست ابتدا کاغذ درون پرینتر را بررسی نمائید. این مسئله معمولا زمانی بروز می‌کند که برگه از کیفیت کافی برخوردار نبوده و یا وزن مناسبی نداشته باشد. همچنین در صورت مشکل در غلطک‌های دستگاه کپی، این مسئله رخ می‌دهد. در صورت بروز این مشکل، علاوه بر بررسی کاغذ، باید از یک تعمیرکار بخواهید قسمت‌های درونی کاغذکش را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر نماید.

علت چاپ خطوط اضافی روی برگه چیست؟

در حالت عادی برگه شما باید تنها نکات دریافت شده را چاپ کند. اگر که روی آن خطوط عمودی یا افقی مشاهده کنید، نشان دهنده بروز مشکل در دستگاه کپی شما است. هنگام بروز این مشکل، ممکن است درام دستگاه شما مشکل داشته باشد، چرا که درام یکی از قطعات مهم در دستگاه کپی است که مسئول پاک کردن جوهر اضافی از روی سطوح و اطراف تونر است. بنابراین در صورتی که این قطعه خراب باشد، در نتیجه نقاط و یا خطوط اضافی روی برگه شما ایجاد می‌شود. به منظور عیب یابی این مسئله با شماره‌های درج شده تماس حاصل نمائید تا تعمیرکاران ما این مشکل را بررسی نمایند.

علت کمرنگ چاپ شدن نوشته در دستگاه کپی چیست؟

در صورتی که دستگاه کپی شما کمرنگ چاپ می‌کند، برای رفع این مشکل می‌بایست ابتدا تنظیمات دستگاه را بررسی کرده و نور را تنظیم نمائید. در غیر اینصورت باید تونر کارتریج را بررسی نمائید. احتمالا موعد تعویض تونر کارتریج فرا رسیده است. بنابراین می‌بایست تونر کارتریج را تعویض نمائید. در برخی مواقع نیاز است کارتریج به طور کل تعویض شود.

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی فتوکپی برادر

  • در صورتی که شما از خدمات نمایندگی بهره مند شوید، تمامی مشکلات به صورت تخصصی با ابزار‌های تخصصی عیب یابی می‌شود. همچنین خدمات در نمایندگی با ارائه گارانتی انجام می‌گیرد.
  • در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، از قطعات اصلی و اورجینال در این خصوص استفاده می‌شود.
  • تعمیرات در محل انجام می‌گیرد بنابراین نیازی به جا به جایی نبوده و در وقت صرفه جویی می‌گردد.
  • نرخ‌های تعیین شده برای تعمیر، طبق نرخ مصوبه است.

هزینه تعمیر دستگاه کپی برادر  چقدر است؟

یکی از اصلی ترین سوالات توسط افراد در هنگام تعمیر دستگاه کپی برادر  اطلاع از هزینه آن است. اما باید بدانید هزینه تعمیر دستگاه کپی شما به عوامل متعددی بستگی دارد. تعمیرکار باید بررسی کند که میزان آسیب دستگاه شما چقدر است؟ مشکل به وجود آمده در کدام بخش بوده و آیا قطعه ای باید تعویض شود یا تعمیر؟ همچنین برخی از بخش‌های دستگاه به مدت زمان زیادی برای تعمیر نیاز دارد. بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه می‌بایست با تعمیرکار تماس حاصل نمائید. برای برآورد دقیق هزینه تعمیرکار باید دستگاه شما را دیده و بررسی نماید. تکنسین نیوتعمیر با کمترین هزینه به صورت کاملا تخصصی و تضمینی کلیه مشکلات مربوط به فتوکپی برادر  را رفع می‌نماید.

نمایندگی تعمیر فتوکپی برادر  در تهران

نیوتعمیر با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز و همچنین تعمیرکارانی مجرب ، تمامی مشکلات مربوط به فتوکپی برادر  را در محل رفع می‌نماید. در صورتی که فتوکپی شما پرینت نمی‌گیرد ، کاغذ را مچاله می‌کند ، پرینت نصفه می‌گیرد ، خطوط افقی یا عمودی روی کاغذ دیده می‌شود ، کمرنگ پرینت می‌گیرد و.. . تمامی این مشکلات را در نمایندگی رفع کنید . اولویت اصلی مجموعه ما رضایت مشتری است . تمامی خدمات این مجموعه طبق استانداردهای بین المللی و اصولی ارائه داده می‌شود .

تعمیرات انواع دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیرات و سرویس دستگاه کپی شارپ

تعمیرات دستگاه کپی ریکو

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی سامسونگ

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی زیراکس اصفهان

تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *